Xbox Kullanıcılarının Dikkatine: Diablo 4 Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

20.10.2023 13:57 Mehmet Tandoğan

 
 
Blizzard Entertainment tarafından biz oyun severlere sunulan izometrik aksiyon rol yapma oyunu Diablo 4 bu hafta sonu Xbox kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor. Xbox Wire üzerinden yayınlanan bir habere göre oyuncular 10 saate kadar bu oyunu deneyimleyebiliyor.
 
Herhangi bir abonelik gerektirmiyor
 
 
 
Rol yapma oyunu Diablo 4'ü oynamak için herhangi bir abonelik gerektirmiyor. Dolayısıyla Game Pass Core (eski adıyla Xbox Live Gold) veya Game Pass Ultimate abonesi olmanız şart değil. Böylece tüm Xbox kullanıcılarının oynayabileceği ve deneyimleyebileceği bir yapım olarak geliyor.
 
Diablo 4'te siz de biliyorsunuz ki istediğiniz şekilde kendi karakterinizi yaratabiliyor, maceranıza başlayabiliyor, sınıf seçimi yapabiliyor ve irili ufaklı düşmanları alt edebiliyorsunuz. Aynı zamanda oyunda önemli kararlar veriyor ve bu kararların etkilerini bizzat görebiliyorsunuz.
 
Eleştirmenler ve oyunculara tarafından sevilen yapım Diablo 4 şu anda da çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Diablo IV Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Blizzard Entertainment Dağıtıcısı: Blizzard Entertainment Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Xbox 360 Çevrimiçi Mağazası Kapatılıyor: Bir Devrin Sonu 12 Temmuz Xbox Game Pass Fiyatları Önümüzdeki Süreçte Daha da Artacak 12 Temmuz Cyberpunk 2077 İçin Taksi Şoförü Olabileceğiniz Yeni Mod Yayınlandı 12 Temmuz Concord'un Erken Açık Betası Playstation Plus Üyelerine Açıldı 12 Temmuz Terraria'nın 59 Milyon Sattığı Açıklandı! 12 Temmuz
Forumdan Konular
DH'den Haberler