Xbox Game Pass Sisteminden Bu Ay 2 Oyun Daha Kaldırılıyor

19.02.2020 01:31 Özgür Eroğlu

 
Xbox'ın aylık belirli bir ücret ödeyerek abone olduğunuz ve büyük bir kütüphaneye sahip olduğunuz Xbox Game Pass siteminden iki yeni oyunun daha kaldırılacağı açıklandı.
 
Geçtiğimiz haftalarda da yine Şubat ayı içerisinde kaldırılacak oyunlardan birkaçı açıklanmıştı. Şimdi de iki oyun daha kaldırılanlar listesine eklendi. Bu ay kaldırılacak diğer iki oyun ise Fallout 3 ve The Elder Scrolls IV: Oblivion.
 
Kaldırılan oyunlara göre Şubat ayında sisteme eklenecek oyunlar daha fazla. Şubat ayında sisteme eklenecek oyunları burada bulabilirsiniz.
 
Bugün açıklanan iki oyun ile birlikte Şubat ayında Game Pass siteminden kaldırılacak oyunlar şu şekilde: 
 
Fallout 3
Just Cause 4
Rise of the Tomb Raider
Snake Pass
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Batman: Return to Arkham – Arkam City
Batman: Return to Arkham – Arkham Asylum
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Xbox Game Pass Platformlar: PC XBOX ONE Geliştirici: Microsoft Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Servis Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Media Molecule, Dreams VR Sürümünü Test Edecek Kişiler Arıyor 2 Saat önce Tenet'teki Uçak Kazası Sahnesi CGI Değilmiş 2 Saat önce Simon Pegg, The Mandalorian Dizisinde Oynamak İstediğini Açıkladı 3 Saat önce Paradise Lost Sinematik Fragman (PS5, Xbox Series X, PC) 4 Saat önce Justice League Snyder Cut'ta Ana Ekip Yeniden Çekim İçin Dönmeyecek 4 Saat önce