Xenoblade Chronicles 3'e, Expansion Pass Özelliği Geliyor

23.06.2022 13:49 Umut Tandoğan

 
 
Xenoblade Chronicles 3'e, 2022'nin geri kalanında ve 2023'te yeni görevler, hikayeler ve karakterler ekleyecek bir Expansion Pass özelliği geleceği belirtildi.
 
Pass özelliği 4 bölüme ayrılarak oyuna geleceği açıklandı. İlk bölümde, her karakter için bir sürü kıyafet oyuna eklenecek. İkinci ve üçüncü bölümde yeni bir karakter ve bazı görevlerin yanı sıra daha fazla kıyafet ve bir Meydan Okuma Savaşı, dördüncü bölümde ise yeni bir hikaye eklenecek.
 
Xenoblade Chronicles 3, Switch için 29 Temmuz'da çıkış yapacak.
 
Xenoblade Chronicles dünyası Aionios'ta, iki karşıt ulus birbirleriyle mücadele etmeye devam ediyor: Keves ve Agnus ulusları. Bu esnada iki ulus için savaşan altı asker, özel bir görev alıyor. Bir zamanlar birbirlerine karşı nefret dolu olan bu karakterler hayatta kalabilecek mi?

Bu büyüleyici hikayede savaştaki her zafer ve mağlubiyet tarihin akışını değiştirecek.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Xenoblade Chronicles 3 Platformlar: Geliştirici: Monolith Software Dağıtıcısı: Nintendo Tür: Rol Yapma Oyunu (Ryo) Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
League of Legends 2022 Yaz Mevsimi 8. Hafta 1. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı! 2 Saat önce League of Legends 2022 Türkiye Büyük Finali İzmir'de Gerçekleşecek! 2 Saat önce The Room Two Bu Ay Switch Konsollarına Geliyor 5 Saat önce Drecom Stüdyosu Tokyo Stories'i PC Platformu için Duyuruldu 6 Saat önce Monster Hunter Rise: Sunbreak Canlı Yayın Etkinliği 9 Ağustos'ta Yapılacak 06 Ağustos