Yacht Club Games Yayıncılığını Üstleneceği Yeni Bir Oyunu PAX East 2019'da Tanıtacak

15.03.2019 14:11 Gazali Çetinkaya

 
Yacht Club Games, yayıncılığını üstleneceği yeni bir oyunu PAX East 2019 etkinliği esnasında tanıtacak, şirket basına yolladığı mailler aracılığıyla duyurdu.
 
Bu yeni oyunun Shovel Knight yapımcısı Yacht Club Games tarafından geliştirilmediğini, Yacht Club Games'in sadece yayıncılığını üstleneceğini bir kez daha belirtmekte fayda var. Oyunun geliştiricisinin kim olduğu belli değil.

Yacht Club Games'in oyun için paylaştığı teaser görsele yukarıdan göz atabilirsiniz. GIF versiyonunu da burada bulabilirsiniz. Daha fazla bir bilgi açıklanmadı.
 
Bu yeni oyunun yanı sıra Yacht Club Games tarafından geliştirilen Shovel Knight: Treasure Trove oyunları Shovel Knight: King of Cards ve Shovel Knight Showdown da PAX East 2019 etkinliğinde oynanabilir olacak.

PAX East 2019 etkinliği 28 - 31 Mart tarihleri arasında Boston Kongre ve Sergi Merkezi'nde düzenlenecek. Etkinliğin resmi web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
System Shock 3'ün Yarısından Fazlası Tamamlandı 7 Saat önce Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (18 - 23 Mart) 7 Saat önce VFŞL 2019 Kış Mevsimi 9. Haftası Tamamlandı! 16 Saat önce The Sims 4 32-bit Desteğini Haziran Ayında Sonlandıracak 17 Mart Söylenti: EA Access PlayStation Store'da Göründü 17 Mart