Yeni BioShock Oyunu Geliştiriliyor

13.04.2018 21:33 Gazali Çetinkaya

 
   Yeni BioShock oyununun yapım aşamasında olduğu doğrulandı.
 
   Kotaku editörü Jason Schreier, Mafia III geliştiricisi Hangar 13'ün yaşadığı sıkıntılara değindiği bir yazıda yeni BioShock oyununun geliştirildiğini doğruladı.

   Jason Schreier tarafından belirtilene göre, Hangar 13'ün hemen yanında çok gizli bir 2K stüdyosu çok gizli bir BioShock oyunu üzerinde çalışıyor ve kod adı Parkside olan BioShock oyunu geliştirme sürecinin henüz çok başlarında.
 
   Yaklaşık iki ay önce Kotaku Hangar 13'te çok sayıda personelin işine son verildiğini haber yapmıştı ve ardından 2K bu haberi doğrulamıştı. Şimdi ise Hangar 13'ten ayrılan bazı personellerin 2K'nın bu çok gizli stüdyosuna katılarak yeni BioShock oyunu üzerinde çalışmaya başladığı söyleniyor.
 
   Anlaşılacağı üzere, yeni BioShock oyunu tıpkı Mafia III'te olduğu gibi tamamen farklı bir ekip tarafından geliştiriliyor. BioShock serisinin geliştiricisi Irrational Games 2014'te kapatılmıştı. Ardından Ken Levine'in liderliğinde Irrational Games'ten 12 eski çalışan ile birlikte Ghost Story Games stüdyosu kuruldu ve kendileri yeni projeler üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
BioShock: Infinite Platformlar: PC PS3 XBOX 360 Geliştirici: Irrational Games Dağıtıcısı: 2K Games Tür: FPS Çıkış Tarihi: 26 Mart 2013
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 38 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Dead Rising Stüdyosu Capcom Vancouver Kapatıldı 2 Dk önce Sega Mega Drive Classics Switch'e Geliyor 6 Saat önce Switch Fortnite Paketi Duyuruldu 6 Saat önce NBA 2K Playgrounds 2 Çıkış Tarihi Duyuruldu 6 Saat önce Thronebreaker: The Witcher Tales 23 Ekim'de Çıkacak 6 Saat önce