Yeni Bir Sekiro Modu Toy Story'den Woody'i Soğukkanlı Bir Katile Çeviriyor

26.07.2019 20:18 Nursema Emre

 
Toy Story'nin dördüncü filmi geçtiğimiz ay vizyona girdi. Toy Story 3'ün üzerinden 9 yıl geçmiş olmasına rağmen oldukça yüksek notlar alan film eski tadını tekrar yakalayabildi.
 
Bu sırada ise hayal gücü geniş olan bir Sekiro oyuncusunun aklına Toy Story'den tanıdığımız Şerif Woody'i bir samuraya dönüştürmek fikri gelmiş.
 
huckleberrypie isimli modçu animasyon filminde bir kovboy olan Woody'i Sekiro'ya ekledi, sizi bilmem ancak bence bu mod oyuna oldukça tatlı bir hava katmış.
 
Eğer siz de Şerif Woody'i Sekiro'ya dahil etmek istiyorsanız bu modu buradan indirebilirsiniz. 
 

Sekiro: Shadows Die Twice bir üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu. Tek oyunculu bir yapım olan Sekiro: Shadows Die Twiceda oyuncular görevi efendisini kurtarmak olan sert kalpli bir savaşçı kahramanın rolünü üstlenecek. Oyun 1500'lerin sonunda Japonya Sengoku döneminin yeniden tasarlanmış bir dünyasında geçecek. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Sekiro: Shadows Die Twice Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: From Software Dağıtıcısı: Activision Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Haftanın Öne Çıkan Haberleri (29 Haziran - 5 Temmuz) 7 Saat önce Windbound 21 Dakikalık Oynanış Videosu 9 Saat önce Satisfactory Satışları 1.3 Milyonu Aştı 9 Saat önce Mortal Shell PC Betası Herkese Açıldı 9 Saat önce LEC 2020 Yaz Mevsimi'nde 4. Hafta Tamamlandı 16 Saat önce