Yeni Bir İddia Daha Ortaya Atıldı: Rockstar'ın Yeni Oyunu GTA 6 mı Olacak?

14.08.2019 01:53 Nursema Emre

 
Rockstar'ın sıradaki oyun projesinin ne olacağı hala bilinmiyor. Bununla birlikte ortada birçok dedikodu dolaşıyor. Şu sıralar ortaya atılan iddiaların birisine göre Bully 2 duyurusu yolda, diğer bir iddiaya göreyse Red Dead Redemption 3 geliyor olabilir. Son çıkan sızıntılara göre ise Grand Theft Auto 6 geliyor!
 
Reddit kullanıcısı xambie12 bu taze dedikoduyu ortaya atan isim oldu. Ortaya atılan son iddiaya göre GTA VI, birden fazla şehirde ve dönemde geçecekmiş. 
 
Oyunun ilk karakterinin hikayesinin 1970 yılında geçme ihtimali bulunuyor. Ana karakterimiz ise bu kez Liberty City'de (New York) yaşayan yarı beyaz ve yarı latin bir uyuşturucu satıcısı olacakmış.
 
Oyunun diğer ana karakteri ise hapishaneye girecekmiş ve bu hikaye de 80'li yıllarda karakterimizin hapishaneden çıkmasıyla başlayacakmış. 
 
Tabi bunlar yalnızca birer söylentiden ibaret, iddianın tamamını buradan okuyabilirsiniz.  

İlgili İçerik Yorumlar 19 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Zula Süper Lig 5. Sezon 1. Hafta Karşılaşmaları Oynandı 19 Ocak Yakuza Serisinin Müzikleri Spotify'a Eklendi 19 Ocak Ubisoft Daha Benzersiz Oyunlar Yapmak için Editöryal Ekibini Yeniliyor 19 Ocak Riot Games Türkiye, Galatasaray Espor'un Ligdeki Durumu Hakkında Açıklama Yaptı 19 Ocak Haftanın Öne Çıkan Haberleri (13 - 17 Ocak) 18 Ocak