Yeni Bir İddia Daha Ortaya Atıldı: Rockstar'ın Yeni Oyunu GTA 6 mı Olacak?

14.08.2019 01:53 Nursema Emre

 
Rockstar'ın sıradaki oyun projesinin ne olacağı hala bilinmiyor. Bununla birlikte ortada birçok dedikodu dolaşıyor. Şu sıralar ortaya atılan iddiaların birisine göre Bully 2 duyurusu yolda, diğer bir iddiaya göreyse Red Dead Redemption 3 geliyor olabilir. Son çıkan sızıntılara göre ise Grand Theft Auto 6 geliyor!
 
Reddit kullanıcısı xambie12 bu taze dedikoduyu ortaya atan isim oldu. Ortaya atılan son iddiaya göre GTA VI, birden fazla şehirde ve dönemde geçecekmiş. 
 
Oyunun ilk karakterinin hikayesinin 1970 yılında geçme ihtimali bulunuyor. Ana karakterimiz ise bu kez Liberty City'de (New York) yaşayan yarı beyaz ve yarı latin bir uyuşturucu satıcısı olacakmış.
 
Oyunun diğer ana karakteri ise hapishaneye girecekmiş ve bu hikaye de 80'li yıllarda karakterimizin hapishaneden çıkmasıyla başlayacakmış. 
 
Tabi bunlar yalnızca birer söylentiden ibaret, iddianın tamamını buradan okuyabilirsiniz.  

İlgili İçerik Yorumlar 19 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Beşiktaş Esports'ta Maaş Krizi 2 Saat önce StarLadder Major 2019 Ana Eleme Etabı 1. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı! 5 Saat önce Star Wars: The Mandalorian Dizisinin Posteri Paylaşıldı 14 Saat önce Bir Başka Game of Thrones Oyuncusu Marvel Sinematik Evreni'ne Katılıyor 15 Saat önce Metro 2033 Filmi için Çalışmalara Yeniden Başlandı 15 Saat önce