Yeni Call of Duty Oyununun İsmi Call of Duty: Black Ops Cold War

20.05.2020 13:33 Gazali Çetinkaya

Yeni Call of Duty oyununun ismi belli oldu. Call of Duty: Black Ops Cold War.
 
Oyunun ismi Call of Duty haberlerini sızdırması ile bilinen Okami tarafından yayınlanan photoshop bir görselle paylaşıldı. Ardından Eurogamer'ın kaynakları tarafından da doğrulandı.

Daha öncesinde Jason Schreier, yeni Call of Duty oyununun Soğuk Savaş / Vietnam Savaşı döneminde geçeceğini, Black Ops serisi ile bağlantılı olup o evrenin bir parçası olacağını belirtmişti.
 
Yayıncı Activision ve geliştirici Treyarch tarafından oyunun ismi ve teması hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi fakat bu sonbaharda yeni bir Call of Duty oyunu çıkaracaklarını geçtiğimiz ay finansal sonuçlarını açıkladığı raporda doğruladılar.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Call of Duty: Black Ops 4 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Treyarch Dağıtıcısı: Activision Tür: FPS Çıkış Tarihi: 12 Ekim 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 21 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
DreamHack Masters 2020 Bahar Turnuvasında Grup Aşaması Tamamlandı 1 Saat önce Astralis Yeni Oyuncusu Duyurdu 2 Saat önce Riot Games, Twitch Rivals Aracılığıyla Düzenlenecek İlk Profesyonel Valorant Turnuvasını Duyurdu 3 Saat önce 2020 Sezon Ortası Kupası'nın Şampiyonu Top Esports Oldu! 6 Saat önce Haftanın Öne Çıkan Haberleri (25 Mayıs - 31 Mayıs) 11 Saat önce