Yeni Looney Tunes Bölümlerinden 12 Dakikalık Ücretsiz Bir Bölüm Yayınlandı

25.05.2020 11:06 Özgür Eroğlu

 
HBO Max üzerinde yayınlanacak olan Looney Tunes çizgi filmleri bildiğiniz gibi geri dönüyor. Yeniden başlayacak olan çizgi filmin bir bölümünü ücretsiz olarak YouTube'da yayınladılar.
 
Yayınlanan bölümün yıldızları ise Tweety, Sylvester, Bugs Bunny, Elmer ve Daffy Duck. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Looney Tunes çizgi filmleri; yenilenmiş çizimler, yeni seslendirmeler ve yepyeni maceralar ile HBO Max'in erişime açılması ile geri dönecek.
 
HBO Max, 27 Mayıs'ta erişime açılacak, ancak ne yazık ki ülkemizde ne zaman erişilebilir olacağı belli değil. En azından umuyoruz ki 27 Mayıs'ta yerelleştirme olmadan kullanabilelim.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dizi Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 11 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
LCS 2020 Yaz Mevsimi'nin 5. Haftası Tamamlandı 5 Saat önce Civilization VI: Ethiopia İndirilebilir İçeriği 23 Temmuz'da Çıkacak 13 Temmuz LEGO NES Seti Geliyor 13 Temmuz Çizgi Roman Önerisi: Silver Surfer - Ağıt 13 Temmuz Zula Rekabet Turnuvası’nın 6. Sezonu Başlıyor! 13 Temmuz