Yeni Nesil Xbox Konsolu Project Scarlett'in Ana Odağı Kare Hızı ve Oynanabilirlik

13.08.2019 16:12 Gazali Çetinkaya

 
Xbox One X ile ağırlıklı olarak 4K çözünürlüğe odaklanan Microsoft bir sonraki nesilde odağını farklı bir yönlere çevirecek gibi görünüyor.
 
Gamespot ile bir röportaj gerçekleştiren Xbox patronu Phil Spencer tarafından belirtilene göre, yeni nesil Xbox konsolu Project Scarlett'in ana odağı kare hızı ve oynanabilirlik olacak.
 
"Yeni nesilde asıl odaklanmak istediğimiz alanın oyunların kare hızı ve oynanabilirliği olduğunu düşünüyorum."
 
"Oyunların çok hızlı bir şekilde yüklenmesini ve oyunun mümkün olan en yüksek kare hızında çalışmasını sağlamalıyız. Biz ayrıca Windows şirketiyiz ve PC'de geliştiricilerin yaptığı işleri yakında görüyoruz. Oyuncular saniyede 60 kare hızına bayılıyor ve bu yüzden 4K 60 FPS oyunlar bizim gerçek tasarım hedefimiz olacak."
 
Project Scarlett 2020'nin sonlarında piyasaya sunulacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Xbox One Platformlar: XBOX ONE Geliştirici: Microsoft Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 22 Kasım 2013
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 44 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
ESL Pro Lig Sezon 10 Şampiyonu Mousesports Oldu! 4 Dk önce Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (9 - 13 Aralık) 3 Saat önce The Witcher Dizisinin 2 Şarkısı Paylaşıldı 4 Saat önce Tekken 7 DLC Karakterleri Ganryu ve Fahkumram Duyuruldu 4 Saat önce ESL Pro Lig Sezon 10 Finalinin Adı: fnatic - mousesports! 11 Saat önce