Yeni PlayStation Plus Kütüphanesine Dahil Olan Oyunlar Açıklandı

16.05.2022 16:27 Mehmet Tandoğan

 
 
Sony Interactive Entertainment yeni PlayStation Plus abonelik hizmetini 23 Mayıs'ta Japonya hariç Asya pazarlarında, 1 Haziran'da Japonya'da, 13 Haziran'da Amerika'da ve 22 Haziran'da Avrupa'da piyasaya sürüyor. Bu hizmet üç abonelik seçeneğinden oluşuyor.
 
Yeni PS Plus hizmetinde ilk etapta hangi oyunların yer alacağı merak konusuydu. PlayStation blog adresinde yayınlanan bir gönderi bu oyunların hangileri olacağı belli oldu. (Haziran ayının oyunları bu kütüphaneye dahil değil) 
 
PlayStation Studios Oyunları
 
 
 
Üçüncü parti oyunlar 
 
 
 
Klasik Oyunlar Kataloğu – Orijinal PlayStation ve PSP 
 
Öte yandan PlayStation Plus Premium/Deluxe abonelik hizmetine önceki nesil konsol oyunlarından (yeniden düzenlenmiş) bazı klasik yapımlar da dahil olacak.  
 
 
 
 
 
Yeni PlayStation Plus abonelik hizmetine PS3 oyunları da dahil olacak.   
 
 
 
 
 
Yeni hizmette süre sınırlı oyunlar da bulunacak. Zaman sınırlı oyunlar içerisinde yer alan yapımları satın almadan önce deneyebileceksiniz.
 
 
 
Bunun yanı sıra Ubisoft oyunları, Ubisoft+ Classics'in bir parçası olarak PlayStation Plus hizmetinde yer alacak. İlk etapta 27 Ubisoft oyunu hizmette bulunacak. 2022'nin sonuna doğru bu sayı 50'ye ulaşacak. Diğer detaylara göz atmak için buraya tıklayın. 
 
Yayınlanan video
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayStation Plus Platformlar: PS4 Geliştirici: Sony Interactive Entertainment Dağıtıcısı: Sony Interactive Entertainment Tür: Servis Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 49 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Monster Hunter Rise Satışları 10 Milyonu Aştı 2 Saat önce Kart Oyunu Inscryption Avustralya'da PS4 için Derecelendirildi 2 Saat önce League of Legends 2022 Yaz Mevsimi’nde 4. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı! 04 Temmuz Witch on the Holy Night PS4 ve Switch için 8 Aralık'ta Batıya Geliyor 04 Temmuz Mario + Rabbids Sparks of Hope'un Dosya Boyutu Belli Oldu 04 Temmuz