Yeni Yakuza Oyunu Hakkında Detaylar 10 Temmuz'da Açıklanacak

24.06.2019 13:00 Gazali Çetinkaya

 
Yakuza serisi yapımcısı Daisuke Sato, ilk defa Yakuza Online'da karşımıza çıkan Ichiban Kasuga'nın ana karakter olacağı yeni Yakuza oyunu hakkında daha fazla detayın 10 Temmuz'da paylaşılacağını duyurdu.

Gamebase.com.tw sitesine konuşan Daisuke Sato, kendisine sorulan, Yakuza serisi ana karakteri Kazuma Kiryu'yu yeni oyunda görecek miyiz, sorusuna şu yanıtı verdi: "Şu anda, bu yanıt verebileceğim bir soru değil. 10 Temmuz'da yeni oyun için yardımcı kadın oyuncuyu ve daha fazla bilgiyi açıklayacağız."
 
Yayıncı Sega ve geliştirici Ryu ga Gotoku Studio, yaklaşık üç ay önce Ichiban Kasuga'nın partnerini oynaması için 20 yaş ve üzeri bir kadın oyuncu seçmelerini başlatmıştı. Görünüşe göre biri bulunmuş.
 
Yeni Yakuza oyunu PlayStation 4 için geliştiriliyor. Oyunun resmi başlığı ve çıkış tarihi henüz açıklanmadı.  

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları Dört Milyonu Aştı 7 Dk önce Borderlands Game of the Year Enhanced Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz 29 Dk önce Sızdırılan Marvel's Avengers Oynanış Videosu Thor'u Gösteriyor 1 Saat önce Netflix Bir Gecede Tam 17 Milyar Dolar Kaybetti 2 Saat önce Sumo Digital ile 2K Yeni Projelerde Çalışmak için Ortaklıklarını Duyurdu 5 Saat önce