Yuoni 19 Ağustos'ta Tüm Platformlara Çıkacak

10.06.2021 15:05 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Tricore, hayatta kalma korku oyunu Yuoni'nin 19 Ağustos'ta batıda Steam üzerinden PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.
 
Japonya'da oyun, İngilizce dil desteği ile PlayStation 5 ve PlayStation 4 için fiziksel bir sürümde de satışa sunulacak.
 
Oyun hakkında
 
Ai, 1990'ların Japonya'sında bir ilkokul öğrencisidir. Hiç bitmeyen bir alacakaranlıkta çocuk oyunları oynamaya zorlanan Ai, hayatı tehlikedeyken diğer dünyadaki varlıklar tarafından yakalanmaya çalışılır. Bu dehşet, gerçek dünyaya sızmaya başladığında, Ai'nin sadece üç seçeneği olduğunu kabul etmesi gerekir: saklanmak, kaçmak veya ölmek.
 
Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 
Fragman videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Salt and Sacrifice için 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı 19 Haziran Castlevania Advance Collection Detayları Açığa Çıktı 19 Haziran Phasmophobia için Yeni Güncelleme Yayınlandı 19 Haziran Oyuncular Battlefield 2042'den Dolayı BF 4'e Akın Etti 19 Haziran FIFA 21 Oyuncuları Artık Paketlerin içinde Ne Olduğunu Görebilecek 19 Haziran