Zula'da Lig Aşaması Tamamlandı!

26.03.2020 00:47 Hamit Can Sayılgan

 
     Zula Süper Lig 5. Sezon'da lig aşaması tamamlandı. 5. Sezon'un son haftasında yaşanan büyük mücadele sürpriz sonuçlara da sahne olup lig sıralamasını önemli derecede değiştirdi. Lig aşamasının tamamlanmasıyla beraber finallere doğru ilerleyen ve ligden düşen takım da belli oldu.
 
Çeyrek Final: fastPay Wildcats - Galatasaray / Bursa Espor - 1907 Fenerbahçe Espor
Doğrudan yarı finale yükselen takımlar; Mod-Z ve Beşiktaş Espor oldu. 
 
     Zula Süper Lig 5. Sezon'da lig aşamasının tamamlanmasıyla beraber oluşan puan durumu büyük finallerde yer alacak takımları da kesinleştirdi. Mod-Z ikinci haftada ele geçirdiği liderlik koltuğunu lig aşamasının sonuna kadar koruyup lig aşamasında birincilik ipini göğüslerken Mod-Z'yi ikinci sırada Beşiktaş takip etti. Ligi ilk iki sırada bitiren takımlar direkt olarak yarı finallere gitmeye hak kazanırken, ikili averaj ile Galatasaray Espor'un önüne geçen 1907 Fenerbahçe çeyrek finallerde Bursa Espor eşleşti. Ligi üçüncü sırada bitiren fastPay Wildcats ise çeyrek finalde Galatasaray Espor ile karşılaşacak. Bu dört takım arasından yarı finale çıkmaya hak kazanan iki takımdan, lig aşamasını düşük sırada bitirmiş olan takım ise yarı finalde Mod-Z'nin rakibi olacak.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
ZULA Platformlar: PC Geliştirici: Madbyte Games Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: MMO-FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Resident Evil 3 Remake Kaç Saat Sürüyor 03 Nisan Deadpool Fortnite'a Geldi 03 Nisan Symmetry GOG'da Ücretsiz 03 Nisan Valorant Yeni Oynanış Görüntüleri 03 Nisan Xbox Store Bahar İndirimleri 03 Nisan