eFootball Championship Open'in Kıran Kırana Geçen Dünya Finalleri Sonuçlandı

17.08.2022 11:06 Mehmet Tandoğan

 
 
Konami Digital Entertainment B.V., dünyanın en iyi eFootball™ oyuncularından bazılarının bir araya gelerek bölgelerinde ve platformlarında şampiyonluk için yarıştığı bu yılki eFootball™ Championship Open turnuvasının sonuçlarını paylaştı.
 
eFootball™ Championship Open, dünyanın her yerinden oyuncuların katılabileceği amatör bir yarışma. Yarışma üç coğrafi bölgeye ayrılıyor: Asya, Okyanusya ve diğer alanlar; Avrupa ve Afrika; Amerika kıtası. 
 
Daha sonra her bölge, kullanılan farklı platformlar için dört kümeye ayrılıyor: PlayStation®, Xbox, PC Steam® ve Mobile. Platform başına altı oyuncu (bölge başına iki) Dünya Finallerine yükseliyor.
 
Web sitesi
 
https://efootballpro.konami.net/open/overview/efootball-open/
 
Her yıl yarışma, amatör oyuncuların becerilerini profesyonel kulüplere sergilemeleri için bir geçit görevi görmekte. Her sene eski oyuncuların şampiyonadaki başarılarından sonra kulüplerle yaptığı anlaşmalar da hatırlanıyor. Bu yılki eFootball™ Championship Pro'da Galatasaray'dan Mucahit, AS Roma'dan Gagliardo28 ve turnuva MVP'si AS Monaco’dan Nezka gibi eski oyuncular da yer aldı.
 
Dünya Finalleri, her platformda son altıda bir dizi 1v1 final eşleşmesine ev sahipliği yaptı ve dört oyuncunun zaferiyle sonuçlandı. Farklı platformların şampiyonları şöyle:
 
- PlayStation® – Futefacil10
- Xbox – xNaples17x
- PC Steam® – Verdy_Takaki_
- Mobile – ig_asgard_azizi
 
 
 
Xbox kümesinin İtalyan galibi xNaples17x, turnuva hakkında şunları söyledi: 'Bu harika deneyim için minnettarım. Çok güçlü oyunculara karşı oynadığım için benim için oldukça zorlu bir süreçti ama tam da bu yüzden kazandığım için daha büyük mutluluk duyuyorum,'' dedi. 
 
 
 
basın bülteni 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
eFootball 2022 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Konami Dağıtıcısı: Konami Tür: Spor Çıkış Tarihi: 30 Eylül 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Need for Speed Unbound İnceleme Puanları 2 Saat önce Digimon Survive Satışları 500 Bini Aştı 3 Saat önce Disney Speedstorm için CGI Fragman Yayınlandı 3 Saat önce Tom Clancy's Serisi Steam'de indirimde: Yüzde 75'e Varan Fırsatlar 02 Aralık Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı 02 Aralık