İBB Meclis Üyesi Taylan Yıldız Espor Ve Yüksek Ping Değerleri Hakkında Açıklamada Bulundu

11.07.2019 21:22 Hamit Can Sayılgan

 
     İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Dr. Taylan Yıldız, sosyal medya üzerinden mouesports CS:GO takım oyuncusu Özgür "woxic" Eker'in yazmış olduğu açıklamayı alıntı yaparak, elektronik spor ve yüksek ping değerleri hakkında açıklamalarda bulundu.
 
     Geçtiğimiz gün Online olarak gerçekleşen ESL One New York 2019 turnuvası Avrupa Elemeleri'nde; turnuvanın davetli takımlarından mousesports, Rus CS:GO takımı CR4ZY takımına 2-1 yenildi ve turnuvaya katılma hakkını kaybetti. Bunun üzerine mousesports takımından Özgür "woxic" Eker sosyal medya üzerinden; "Kötü performansımdan dolayı özür dilerim. Bahanem olamaz fakat Alman internetinden Türk internetine geçince oluşan yüksek pingle oynamak beni oldukça çok sinirlendirdi. CR4ZY takımını tebrik eder ve turnuvaya katılan tüm takımlara iyi şanslar dilerim." mesajını takipçileriyle paylaştı.
 
     Bunun üzerine İBB Meclis Üyesi Taylan Yıldız, yazılanları alıntı yaparak; "Almanya bizi kıskanıyor mu görüyoruz, gençler zaten her şeyin farkında, biz de gençlerin sorunlarının farkındayız. #PingleriDüşüreceğiz, İstanbul'dan başlayarak Türkiye'yi fiber ağlarla öreceğiz. İstanbul'u global iletişimin kavşak noktası haline getireceğiz. Yüksek pinge rağmen bu oyunculuğu gösteren @w0xic kardeşimi tebrik ediyorum. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin teknolojiden anlayan bir meclis üyesi olarak #Espor'u geliştirmek için çalışmalara başlayacağız." açıklamasında bulundu.  
 

İlgili İçerik Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
League of Legends: Wild Rift Mobil ve Konsol için Duyuruldu 22 Dk önce Wolfeinstein Serisi Steam'de İndirimde 5 Saat önce Disco Elysium PC için Çıktı 5 Saat önce GTA 5'teki Trevor'ı Oynayan Aktör, GTA 6'nın Çıkış Tarihi Hakkında Konuştu 6 Saat önce Worlds 2019 Grup Aşaması 4. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı! 15 Ekim