İBB Meclis Üyesi Taylan Yıldız Espor Ve Yüksek Ping Değerleri Hakkında Açıklamada Bulundu

11.07.2019 21:22 Hamit Can Sayılgan

 
     İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Dr. Taylan Yıldız, sosyal medya üzerinden mouesports CS:GO takım oyuncusu Özgür "woxic" Eker'in yazmış olduğu açıklamayı alıntı yaparak, elektronik spor ve yüksek ping değerleri hakkında açıklamalarda bulundu.
 
     Geçtiğimiz gün Online olarak gerçekleşen ESL One New York 2019 turnuvası Avrupa Elemeleri'nde; turnuvanın davetli takımlarından mousesports, Rus CS:GO takımı CR4ZY takımına 2-1 yenildi ve turnuvaya katılma hakkını kaybetti. Bunun üzerine mousesports takımından Özgür "woxic" Eker sosyal medya üzerinden; "Kötü performansımdan dolayı özür dilerim. Bahanem olamaz fakat Alman internetinden Türk internetine geçince oluşan yüksek pingle oynamak beni oldukça çok sinirlendirdi. CR4ZY takımını tebrik eder ve turnuvaya katılan tüm takımlara iyi şanslar dilerim." mesajını takipçileriyle paylaştı.
 
     Bunun üzerine İBB Meclis Üyesi Taylan Yıldız, yazılanları alıntı yaparak; "Almanya bizi kıskanıyor mu görüyoruz, gençler zaten her şeyin farkında, biz de gençlerin sorunlarının farkındayız. #PingleriDüşüreceğiz, İstanbul'dan başlayarak Türkiye'yi fiber ağlarla öreceğiz. İstanbul'u global iletişimin kavşak noktası haline getireceğiz. Yüksek pinge rağmen bu oyunculuğu gösteren @w0xic kardeşimi tebrik ediyorum. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin teknolojiden anlayan bir meclis üyesi olarak #Espor'u geliştirmek için çalışmalara başlayacağız." açıklamasında bulundu.  
 

İlgili İçerik Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları Dört Milyonu Aştı 1 Dk önce Borderlands Game of the Year Enhanced Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz 23 Dk önce Sızdırılan Marvel's Avengers Oynanış Videosu Thor'u Gösteriyor 1 Saat önce Netflix Bir Gecede Tam 17 Milyar Dolar Kaybetti 2 Saat önce Sumo Digital ile 2K Yeni Projelerde Çalışmak için Ortaklıklarını Duyurdu 5 Saat önce