Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
American Fugitive 3D, yukarıdan bakış açısına sahip, açık dünya ve tek oyunculu bir oyun deneyimi sunmanın yanı sıra, klasik sandbox aksiyon türüne de modern bir dokunuş sağlıyor. Oyunun geliştiriciliğini üstlenen Fallen Tree Games’in her iki kurucusu da AAA oyunlarında kapsamlı deneyime sahiptir. Bu oyunlara örnek olarak TimeSplitters, Crysis, Black ve Goldeneye 007: Reloaded verilebilir.
 
ABD’deki Redrock County’ye hoş geldiniz! Sakin görünüşüne sakın aldanmayın, suç dünyasının kalbi burada atıyor.
 
Bu oyunda Will Riley rolünde oynayacaksınız. Aziz olmadığınız kesin, ancak bir katil de değilsiniz. Yine de babanızın hunhar cinayetinden dolayı demir parmaklıklar ardına koyulan sizsiniz. Babanız için tuttuğunuz yastan ve içinizdeki intikam ateşinden güç alarak hapisten kaçacak ve gerçek suçlunun peşine düşeceksiniz.
 
Hapisten kaçtıktan sonra yeniden yakalanmamak için halkın içine karışmanız gerekecek. Polisten bir adım önde olmak için yeraltı dünyasıyla iyi ilişkiler kurmalısınız.
 
1980’lerin güneydoğu ABD’sinde geçen American Fugitive, klasik filmlere ve eski zamanların sevilen oyunlarına saygı duruşunda bulunuyor.
Oyunun Haberleri
Açık Dünya Aksiyon Sandbox Oyunu American Fugitive Çıkış Tarihleri Duyuruldu 25 Nisan Açık Dünya Aksiyon Sandbox Oyunu American Fugitive PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu 05 Mart Daha Fazla Haber