Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

7 kişi bu oyunu takip ediyor.
Battlefield V Çıkış Tarihi: 19 Ekim 2018 Geliştirici: Dice Dağıtıcı: Electronic Arts Tür: FPS
2. Dünya Savaşı’nın daha önce hiç görülmemiş bir betimlemesiyle özüne dönen seride, Battlefield V ile insanlık tarihinin en büyük çatışmasına girin. Geniş ölçekli Büyük Operasyonlar ve iş birliğine dayalı Karma Sınıflar gibi deneyimlerde manganızla sürükleyici ve topyekün bir çok oyunculu mücadeleye girin ya da tek oyunculu Savaş Hikayeleri’nde global çatışma ortamında insani drama tanık olun. Dünyanın hiç beklenmedik yerlerinde destansı savaşlara katılarak bugüne kadarki en zengin ve en sürükleyici Battlefield’ın tadını çıkarın. Bir daha asla aynı olmayacak.
 
• 2. Dünya Savaşı’nı Hiç Böyle Görmedin; Battlefield başladığı yere dönerken savaşın beklenmedik ama can alıcı anlarında savaş.
 
• Topyekün Savaşın Kaosunda 64 Kişilik Çok Oyunculu Mod; çok geniş ölçekli Büyük Operasyonlar modu gibi yeni deneyimlerle bölüğünü çok oyunculuda topyekün savaşa sok. Fetih gibi klasik modları oyna veya işbirliğine dayalı Karma Sınıflar’da arkadaşlarınla manga kur.
 
• Bugüne Kadarki En Fiziksel Battlefield; yeni asker hareketi seti, tahkimatlar ve seyyar yıkım araçlarıyla savaş meydanında manevra yap.
 
• Bilinmeyen Savaş Hikayelerini Oyna; tek oyunculu Savaş Hikayeleri’nde global çatışma ortamında insani drama tanık ol. Nükleer silah ikmal hatlarının kontrolünü sağlamak için karlı Norveç dağlarında mücadele et, Fransız koloni birlikleriyle cephe hattına git ya da karışıklık çıkarmak için gönderilmiş bir grup asiyle Kuzey Afrika’da düşman hatlarının ötesine geç.
 
• Savaşın Gelgitleri; yeni içerik ögelerinin, bölüğünü birbirinden farklı kilit 2. Dünya Savaşı mevkilerine götürüp yeni savaş meydanları ve teçhizatlarıyla buluşturduğu bir yolculuğa çık.
Oyunun BSC Videoları

Monster'da Bu Hafta - Battlefield V Monster'da bu hafta ABRA A5 V1...

Video İnceleme - Nvidia RTX 2080 ile Battlefield V Oynadık! Nvidia'nın RTX serisi ekran ka...

E3: Battlefield V'de yeni ne var? Almaya değer mi? Battlefield serisinin devam oy...
Daha Fazla oyunun BSC videoları
Oyunun Haberleri
Battlefield V'e Gerçek Parayla Satın Alınabilen Battlefield Parası Geliyor 03 Nisan Battlefield V Battle Royale Modu Firestorm için Oynanış Fragmanı ve Videoları Yayınlandı 21 Mart Battlefield V'e Battle Royale Modu Firestorm 25 Mart'ta Eklenecek 14 Mart Battlefield V'in Bir Sonraki Grand Operation'ı Battle of Hannut Yarın Oyuna Eklenecek 20 Şubat Battlefield V'in 7.3 Milyonluk Satışı Electronic Arts'ın Beklentilerini Karşılamamış 06 Şubat Daha Fazla Haber