Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Yaradılışın şafağından beri, varoluşun dengesini korumak konseyin görevi. Konseyin emirlerini ise, onlara biat etmiş ve karşılığında muazzam güçler bahşedilmiş olan Kıyamet Atlısı Nephilimler (iblislerle meleklerin olağanüstü birleşiminden zuhur etmiş varlıklar) yerine getiriyor. Fakat Kıyamet Atlıları bu güç karşılığında ağır bir bedel ödemişler: güçlerini ilk olarak kendi türlerinin diğer üyelerini yok etmek için kullanma emri almışlar. Cennette yaşanan kanlı bir savaşın ardından emre itaat eden Kıyamet Atlıları diğer Nephilimleri yok etmişler.
 
Bu trajedinin etkisinden hala çıkamayan War ve Strife'a yeni bir görev veriliyor: İblislerin gizemli kralı Lucifer Cehennemdeki baş iblislere olağanüstü güçler vererek Denge'yi bozma planları içinde ve War ile Strife'ın bunu engellemesi gerekiyor. Cehenneme inip bu baş iblisleri avlayacaklar, bilgi toplayacaklar ve nihayet Denge'yi bozmaya ve tüm yaradılışı ortadan kaldırmaya yeltenen bu karmaşık iblis komplosunu boşa çıkaracaklar.
 
Darksiders: Genesis iblis ordularından meleklere kadar her türlü dost ve düşmanın ortasında, ateş saçan silahlar ve savrulan kılıçlarla Cehenneme gidip geri geldiğin gerilim ve aksiyon yüklü bir macera oyunu. Genesis ile oyuncular orijinal oyunun hikayesine geçmeden, Darksiders dünyasına yakından bakıyor ve Strife adındaki kıyamet atlısıyla tanışıyorlar.
 
Özellikleri:
 
- Yeni oynanabilir karakter Kıyamet Atlısı Çatışma olarak meleklere ve şeytanlara karşı savaş
- Tek oyunculu modda müthiş mücadelelerde silahşörler War ve Strife arasında anında geçiş yap
- İki oyunculu koop modunda Darksiders'ın destansı dünyasını keşfet ve ortalığı kasıp kavur
- Orijinal Darksiders hikayesinin öncesinde geçen yeni bir hikaye görevini deneyimle ve Yedi Mühür'ün köklerini keşfet
- Oyunda yeni beceriler, silah geliştirmeleri, yaratık çekirdekleri ve başka öğeleri toplayarak kuvvetini ve kudretini arttır
Oyunun Haberleri
Darksiders: Genesis'in Yeni Fragmanı Bir Diğer Atlı War'u Tanıtıyor 05 Eylül Darksiders: Genesis'ten Gamescom 2019 Fragmanı 19 Ağustos Darksiders Genesis Koleksiyoncu ve Nephilim Sürümleri Tanıtıldı 25 Temmuz Darksiders: Genesis 24 Dakikalık Oynanış Videosu 11 Haziran Darksiders: Genesis PS4, Xbox One, Switch, PC ve Stadia için Duyuruldu 06 Haziran Daha Fazla Haber