Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Dünya çapında fenomene dönüşen Destruction AllStars’da direksiyon başına geç ve yıkım üret.
 
Yıldızlar ve araçlar çarpışıyor.

Tehlikeli yarışçıların en gözde spor etkinliği olan ve dünya çapında fenomene dönüşen Destruction AllStars’ta arenaya hükmet!

Zamanlama, taktik ve yeteneğinle yoğun, araç tabanlı dövüş sisteminde ustalaşarak dünyanın dört bir yanındaki arenalarda devasa hasarlara, yıkıma ve kargaşaya yol aç.

İstersen direksiyon başına geçip ortalığı birbirine kat, istersen araçtan inip saldırılardan kaçındığın, araçları kaçırdığın, yetenekler kullanarak araçları sabote ettiğin nefes kesici bir parkur aksiyonuna atıl.

Yeterince kaos yaratarak AllStar'larının özel yeteneklerle dolu eşsiz kahraman araçlarını güçlendir.

16 ünlü AllStar'dan meydana gelen Destruction ekibi, eğlence ve yıkım için yarışmayı heyecanla bekliyor. Kemerini tak ve aksiyonun su gibi aktığı, yoğun, bomba gibi ve öngörülemez yarışmalara katılıp Küresel Destruction Federasyonu Şampiyonu olmak için savaş.

Şimdi koşup, çarpıp ezme zamanı. Arenada görüşmek üzere.
Oyunun Haberleri
Destruction AllStars 2.2.1 Yaması Blitz Moduna Odaklanıyor 20 Haziran Destruction AllStars PlayStation Plus'tan Ayrıldıktan Sonra Fiyatı 20 Dolar Olacak 25 Şubat PS5 Özel Oyunu Destruction AllStars Türkçe Dil Desteğiyle Birlikte Çıkışını Gerçekleştirdi 02 Şubat Destruction AllStars için Çıkışından Sonra Tonla İçerik Planlanıyor 01 Şubat Destruction AllStars'ın Yeni Fragmanı Oynanabilir Karakterleri Gösteriyor 21 Ocak Daha Fazla Haber