Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
Empires and Puzzles: RPG Quest, her türlü düşmanla karşılaştığınızda yaptığınız hamlelerle bir imparatorluğu yükseltmeniz gereken bir rol oynama ve mantık oyunudur.
 
Bu oyunda, krallıktan geçerken yağmalamak için ihtiyacınız olan kaynaklara dayanarak kendi şehrinizi inşa ediyorsunuz. Böylelikle, sınırları aşan doğal kaynakları ayıklamak için bitkiler ekiyorsunuz. Sizin göreviniz yakın bölgeleri fethetmek ve saldırıları başlatmak için aynı renkteki parçaları bağlamanız gereken 3 oyun eşleştirmesi sayesinde karşılaştığınız tüm düşmanları ortadan kaldırın. Bunu yapmak için, macera için beş avcıdan oluşan bir ekip topla.
 
Empires and Puzzles: RPG Quest'de, ne kadar büyük kombo yaparsanız, düşmanınıza o kadar büyük hasar verdirirsiniz. Daha güçlü görünen gelecek rakiplerinize karşı rekabet etmeye devam etmek için hareketlerinizi dikkatli bir şekilde değerlendirin. En büyük savaşçıların yanında imparatorluğunuzu yükseltin ve olabildiğince uzağa ulaşmak için mümkün olan en iyi hamleleri kullanarak savaşın.