Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Efsanevi Horizon Maceranız sizi bekliyor! Dünyanın en harika arabalarından yüzlercesiyle birlikte sınırsız, eğlenceli sürücülük aksiyonuyla Meksika'nın capcanlı ve her daim gelişmekte olan açık dünya manzaralarını keşfedin.
 
Meksika'nın capcanlı ve her daim gelişmekte olan açık dünya manzaraları eşliğinde, dünyanın en iyi araçlarının yüzlercesiyle beraber sınırsız, eğlenceli sürücülük aksiyonuyla dolu nefes kesici seferlere önderlik edin.
 
Çarpıcı kontrasta ve güzelliğe sahip bir dünyayı keşfedin. Canlı çölleri, yemyeşil ormanları, tarihi şehirleri, gizli harabeleri, el değmemiş plajları, geniş kanyonları ve karlı kaplı yüksek volkanik dağı keşfedin.
 
Sevdiğiniz aktivitelere katılım yapmanız üzerine sizi ödüllendiren yüzlerce mücadeleyi içeren yoğun bir karşılaşmanın içine dalıverin. Yeni karakterlerle tanışın ve onların Horizon Hikâyelerinin akıbetini belirleyin.
Oyunun Haberleri
Forza Horizon 5 için Cover Cars ve Initial Drive Fragmanları Yayınlandı 24 Ağustos Forza Horizon 5 için Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı 10 Ağustos Forza Horizon 5 için Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı 27 Temmuz Yeni Forza Horizon 5 Fragmanı Araba Seslerinden Bazılarını Öne Çıkarıyor 14 Temmuz Daha Fazla Haber