Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
Genişlemenin ve yeni güç kaynakları arayışının kaçınılmaz bir gerçeklik olduğu, kaynağa aç bir metropolün lideri olarak oynuyorsun. Kömür çağından sonra, petrol çıkarma endüstrisi için Frostland'i fethetmenin, insanlıktan geride kalanların yeni kurtuluşu olması beklenmektedir. Ancak, değişim kolay olmaz ve bu yeni çok katmanlı toplumdaki herkes, bu yeni yönü hoş karşılamayacaktır.
 
Çeşitli fraksiyonların talepleri ve beklentileri gerilimleri yükseltecek ve uyuşmazlıklara yol açacaktır, ama soğukkanlı bir yönetim ve politikada makyavelist bir yaklaşım gerekli olacak mı? Hiç bitmeyen soğuk, şehrin üzerinde hâkim olmaya devam ederken ve dışarıda tehditler ortaya çıkarken, halkının birleşmiş, azimli ve kaçınılmaz ve zor fedakârlıklar için hazır olduğundan emin olman gerekecek.
Oyunun Haberleri
Frostpunk 2'nin Beta Sürümü Oyunculara Sunuldu 16 Nisan Frostpunk 2 Çıkış Tarihi Açıklandı: İlk Günden Game Pass'te! 07 Mart Frostpunk 2 İlk Gün Game Pass'te! 17 Ocak Devam Oyunu Frostpunk 2 için Tanıtım Fragmanı Yayınlandı 01 Aralık 11 Bit Studios, Oyunlarını Xbox Game Pass'e Getirmek için Anlaşma İmzaladı 29 Haziran Daha Fazla Haber