Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

1 kişi bu oyunu takip ediyor.
GreedFall Çıkış Tarihi: 10 Eylül 2019 Geliştirici: Spiders Dağıtıcı: Focus Home Interactive Tür: RPG
GreedFall'da topraklarınızı büyük bir hastalıktan kurtarmak ve tedavi arayışı için terk edip büyü, zenginlik gizem ve fantastik yaratıklarla dolu olan bir adaya doğru yola çıkıyorsunuz. Fakat burada da kendinizi istilacı göçmenler ile doğaüstü muhafızlar tarafından korunan yerliler arasında sürekli artan gerilimlerin ortasında buluyorsunuz.
 
Yol boyunca çok sayıda görevde ilerleme kaydedebilir ve başarılı olabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşma şekliniz ve karakterinizi nasıl geliştireceğiniz seçimlerinize bağlıdır ve savaş, diplomasi ya da kandırmadan yararlanabilirsiniz. GreedFall adası yaşayan, sürekli gelişen bir dünyadır. Görünüşte önemsiz gibi duran seçimlerden en önemli siyasi kararlara kadar tüm eylemleriniz süreci etkileyecek ve nihayetinde hikayenizi şekillendirecek.
Oyunun Haberleri
Greedfall'dan Yeni Fragman Paylaşıldı 27 Kasım GreedFall'un İnceleme Puanları 10 Eylül GreedFall Çıkış Fragmanı 06 Eylül GreedFall PC Sistem Gereksinimleri 05 Eylül GreedFall'dan 13 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı 28 Ağustos Daha Fazla Haber