Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

1 kişi bu oyunu takip ediyor.
1800'lerin büyücülük dünyasında geçen açık dünya, tek oyunculu, aksiyon rol yapma video oyunu.
 
Hogwarts Legacy, sürükleyici bir sihirle doludur ve oyuncuları, olmayı seçtikleri cadı veya büyücü olma maceralarının merkezine yerleştirir. Güçlü büyülerde ustalaştıkça, dövüş becerilerini geliştirdikçe ve ölümcül düşmanlarla yüzleşmelerine yardımcı olacak yoldaşları seçtikçe karakterlerinin yeteneklerini geliştirecekler. Oyuncular ayrıca zor seçimler sunacak ve neyi temsil ettiklerini belirleyecek görevler ve senaryolarla karşılaşacaklar.
 
Hikayenin zirvesine ulaştıklarında oyuncular büyülerde ustalaşarak, iksirler hazırlayarak ve fantastik canavarları evcilleştirerek büyülü yeteneklerini geliştirirler. Yol boyunca, büyücülük dünyasının uzun süredir unutulmuş geçmişine bağlı tehlikelerle ve yalnızca kendilerinin sahip olduğu alışılmadık bir yetenekle dolu geniş bir dünyayı ortaya çıkaracaklar. Açık dünya yolculuğu, oyuncuları Hogwarts'ın ötesine, Yasak Orman ve Hogsmeade Köyü gibi yeni ve tanıdık büyücülük dünyasına götürüyor.
Oyunun Haberleri
Hogwarts Legacy Baş Tasarımcısı Troy Leavitt, Avalanche Software'dan Ayrıldı 05 Mart Hogwarts Legacy Transseksüel Karakter Yaratma Seçeneği Sunacak 02 Mart Hogwarts Legacy 2022'ye Ertelendi 13 Ocak Hogwarts Legacy PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu 16 Eylül Daha Fazla Haber