Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

1 kişi bu oyunu takip ediyor.
   Square Enix'in hayatta kalma aksiyon third-person shooter oyunu.
 
   Front Mission dünyasında — kronolojik olarak Front Mission 5 ve Front Mission Evolved arasında — geçecek olan third-person shooter oyunu her biri hayatta kalmak için bağımsız olarak hareket eden üç ana karakterin hikayesi üzerinden ilerleyecek.
 
   Çoğunlukla offline olarak oynanacak oyunda Front Mission serisindeki dev mech Wanzerler de bulunacak ve onları esas olarak düşmanlara karşı kullanırken bir Wanzer çalıp kontrol etmek de mümkün olacak. Oyunun birincil amacı hayatta kalma. Bir de crafting sistemi var. Ve varış noktanıza ulaşmak için aldığınız güzergah size kalmış. 
 
   Oyunun geliştirme sürecine tecrübeli video oyun tasarımcıları Toshifumi Nabeshima (Armored Core serisi yönetmeni), Yoji Shinkawa (Metal Gear serisi karakter tasarımcısı) ve Takayuki Yanase (Ghost in the Shell: Arise, Mobile Suit Gundam 00, Xenoblade Chronicles X mech tasarımcısı) liderlik ediyor. 
Oyunun Ekran Görüntüleri 8 adet
Oyunun Haberleri
Left Alive Çıkış Fragmanı 27 Şubat Left Alive için 14 Dakikalık Oynanış Videosu 22 Şubat Left Alive için Dokuz Dakikalık Oynanış Videosu 04 Şubat Left Alive ‘Garmoniyan İstilası’ Fragmanı 14 Ocak Left Alive ‘The Survivors’ Fragmanı 14 Kasım Daha Fazla Haber