Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

54 kişi bu oyunu takip ediyor.
Editör Notu: Türü sevenlere.
Efsane tüm ihtişamı ile devam ediyor. Senaryoya oldukça sadık bir şekilde bağlı olacak olan War in the North co-op özelliği ile de dikkat çekiyor.
8,0 GRAFİK
6,5 SES
6,8 OYNANABİLİRLİK
7,2 GENEL
Oyunun BSC Videoları

LotR: War in the North Video İnceleme Orta Dünya'nın Kuzey'inde sava...
Daha Fazla oyunun BSC videoları
Oyunun Diğer Videoları

Lord of the Rings: War in the North-Çıkış Videosu War in the North'a mükemmel bir çıkış videosu.

Lord of the Rings: WitN - Andriel Elf Lore Master Lord of the Rings: War in the North'un genel itibariyle özelliklerine ve oynanışına yakından göz atı

Lord of the Rings: WitN - Power of Three War in the North'un bu yeni videosunda oyundaki yüzük kardeşliği üzerinde durulmuş.

LotR: War in the North - Fellowship Trailer Lord of the Rings: War in the North'un bu videosunda oyundaki dayanışmaya değinilmiş.

LotR: War in the North - Touchpoints Trailer Lord of the Rings: War in the North'un bu videosunda ana hikaye ile bağlantılara değinilmiş.

LotR: War in the North - Beleram Gameplay Oyunun bu videosunda sadık dostumuz Beleram'ın da yer aldığı oynanış görüntülerine yer verilmiş.

LotR: War in the North - Great Eagle War in the North'un bu videosunda, maceramızda bize yardımcı olacak bir dosta yer verilmiş.

LotR: War in the North - Combat Vignette Trailer Lord of the Rings: War in the North'un bu videosunda kanlı savaş anlarına yer verilmiş.

LotR: War in the North - Diary 2 Lord of the Rings: War in the North'un ikinci yapımcı günlüğü

LotR: War in the North - Combat Trailer Lord of the Rings: War in the North'un yeni videosunda dövüş kısımlarına yer verilmiş.

LotR: War in the North - Black Númenórean Lord of the Rings: War in the North'un yeni videosunda oyunun hikaye detaylarına da yer verilmiş.

Lord of the Rings: War in the North - Untold Story Kuzeye kötülükle yüzleşmeye gitmeye hazır mısınız?

LOTR: War in the North Gamescom Videosu Yüzüklerin Efendisi serisinin dünyasında geçecek olan War in the North'da yeni karakterler karşımıza
Daha Fazla oyunun diğer videoları
Oyunun Ekran Görüntüleri 36 adet
Oyunun Haberleri
Monolith'in The Hobbit Projesi İptal Olmuş 02 Nisan The Hobbit'in İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı 21 Aralık War in the North'un İlk İncelemelerine 7'şer Puan 01 Kasım War in the North'a Mükemmel Bir Çıkış Videosu 28 Ekim Lord of the Rings: WitN'dan Yeni Video 21 Ekim Daha Fazla Haber