Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Marvel Ultimate Alliance serisi 10 yıl sonra yeni bir aksiyon rol yapma oyunu olarak geri dönüyor—Nintendo Switch sistemine özel olarak.
 
Avengers, Guardians of the Galaxy, X-Men ve daha fazlasını içeren devasa karakter kadrosundan en güçlü Marvel süper kahramanları ekibinizi oluşturun. Thanos ve onun acımasız savaşçıları The Black Order'ın galaktik yıkımı önlemek için arkadaşlarınızla birlikte çalışın.
 
Bu yeni hikayede kahramanlar ve kötü adamlar sonsuzluk taşlarını Thanos ve The Black Order'ın kozmik kaosu başlatmasından önce bulmak için Marvel evrenindeki bir yarışta birleşiyor. Avengers Tower'dan X-Mansion'a kadar her bir durak Thanos'un tehlikeli görevini önlemek için hayranların favori karakterlerinin ve ikonik mekanlarda beklenmedik savaşlarına neden oluyor. Görüş açısının omuz üstü “Kahraman Kamerası” bakış açısına geçtiği serinin yeni oyununda aksiyona daha da yaklaşın. Çevrimiçi, yerel kablosuz ağ üzerinden çevrimdışı veya ek bir Joy-Con kontrolcüsü ile arkadaşlarınızla birlikte oynayın. Çift Joy-Con kontrolsü seti ile dört oyuncu bir sistemde takım kurabilir.
Oyunun Haberleri
Marvel Ultimate Alliance 3'ün DLC'si Çıktı: "Marvel Knights: Curse of the Vampire" 01 Ekim Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order için Yeni Ücretsiz Kostümler Yolda 24 Eylül Marvel Ultimate Alliance 3'e Yeni Karakterler ve Kostümler Eklendi 27 Ağustos Marvel Ultimate Alliance 3 İndirilebilir İçeriği Curse of the Vampire 30 Eylül'de Çıkacak 20 Ağustos Marvel Ultimate Alliance 3'e Loki Eklendi, Cyclops ve Colossus 30 Ağustos'ta Ücretsiz Eklenecek 19 Temmuz Daha Fazla Haber