Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
Spintires: MudRunner milyonlarca satmış bağımsız bir oyun olan Spintires'in en gelişmiş halidir. Aynı önceki Spintires'ta olduğu gibi oyun, oyuncuları her arazide gidebilen muazzam arazi araçlarının koltuğuna oturtarak Sibirya'nın imkansız coğrafyasına açılmaya davet ediyor. Hem de sadece harita ve pusula yardımı alarak!
 
Öncülü olan Spintires'in üzerine büyük değişiklikler ekleyen Spintires: MudRunner sürümü orjinal oyunun 5 çevresel ortamına eklenen yepyeni bir Sandbox haritasıyla tamamlandı. Ayrıca grafik kalitesinde üst düzey bir iyileştirme, yeni "Mücadele" modu ve 9 yeni özel harita, 13 yeni araç ve başka kapsamlı geliştirmeler de yeni sürümle beraber geliyor. Bu sadece geliştirilmiş bir oyun sürümü değil, tecrübe edeceğiniz şey arazi aracı sürme keyfinin geldiği son nokta!
 
Her birinin kendine ait özellikleri bulunan ve söküp/takılabilir parçaları olan, en çetin arazilerde gidebilen 19 muazzam arazi aracını kullanın. Vahşi doğanın zorluklarına karşı koyarak görevlerinizi bitirin ve kargolarınızı yerine taşıyın! Çetin doğa koşullarının geçit vermez coğrafyalarının tadına dinamik gece/gündüz döngüyüsyle varın. Geliştirilmiş grafiklerle desteklenen Sandbox modunun oyuncuyu kuşatan çevresini tecrübe edin. Çamurlu arazilerin üstesinden gelin, öfkeyle akan nehirleri geçerek onları fethedin. Oyunun gelişmiş fizik motoru sayesinde bunlara benzer diğer engelleri aracınızın ağırlığa ve hareketlere gerçekçi şekilde tepki vermesiyle gerçek sürüş keyfinin tadına varın.
 
Haritanız, pusulanız, vinciniz ve sürüş yeteneklerinize güvenerek tek başınıza ya da üç kişilik co-op çoklu oyuncu moduyla direksiyon başına geçin. Spintires'a gönül veren hayran kitlesinin hazırladığı kamyonlarca dolu yeni içeriği indirip, hiç bitmeyen bir Spintires: MudRunner tecrübesi yaşayın.
Oyunun Haberleri
MudRunner Mobile Geliyor 06 Temmuz Spintires: MudRunner için Türkçe Yama Çıktı 31 Temmuz Spintires: MudRunner İçin Oynanış Videosu Yayınlandı 16 Ekim Daha Fazla Haber