Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
Roguebook Çıkış Tarihi: 24 Haziran 2021 Geliştirici: Abrakam Entertainment Dağıtıcı: Nacon Tür: Tactical
Eskiler, kadim zamanlarda yazılmış bir Kitap'ın dünyanın bütün efsanelerini içinde barındırdığını söylerler. Faeria - Gagana Günlükleri'nde geçen onlarca masalsı maceranın ardından, bu tılsım Faeria'daki bir kuyuda kaybolur. Büyünün kaynağıyla doğrudan temasa geçen bu Kitap, şeytani bir kişilik kazanarak Roguebook'a dönüşür!
 
Faeria Mitler Kitabı'nın içine hapsoldun ve her bir sayfa yeni bir mücadeleyi temsil ediyor. Magic: The Gathering'in yapımcısı Richard Garfield'in ortaklığında geliştirilen bu roguelike deste oluşturma oyununda, seçtiğin iki kahramanı zafere taşı. Kart, tılsım ve yeteneklerini en etkin şekilde birleştir ve Roguebook'u devir.
 
6 kahraman çifti - Oyuna seçtiğin 2 kahramanla başla. Her bir kahraman 50'den fazla karta, bir kişisel tılsıma ve eşsiz bir yetenek ağacına sahip.
 
Yüksek sinerji - Öndeki kahraman arkadakini korur. Kahramanlarının yerlerini değiştir ve ortaya güçlü kombolar çıkarmak için güçlerini birleştir.
 
Stratejik savaşlar - 40'tan fazla boss'u ve düşmanı alt etmek için hamlelerini ileriyi de düşünerek belirle.
 
Dinamik deste oluşturma - Oyun ilerledikçe bir araya getirebileceğin 200'den fazla kart. Aynı desteyle iki kere oynamayacaksın.
 
Eşsiz güçlere sahip tılsımlar - 30 özel mücevherle kartlarını güçlendir. Sıra dışı etkilere sahip 80 tılsımı topla.
 
Daha çok kart, daha çok güç! - Her kahraman açabileceğin eşsiz birer yetenek ağacına sahip. Kartları topla ve en iyi yetenekleri seç!
 
Kitap her açtığında değişiyor - Her oyunda yepyeni bir deneyim yaşaman için, hem harita hem de içinde barındırdığı gizem ve tehlikeler her seferinde yeniden oluşturuluyor.
 
Dünyayı boya - Roguebook'un sayfaları altıgen mozaiklerden oluşuyor. Her bir sayfayı tamamen keşfetmek için büyülü mürekkeplerle farklı desenleri açığa çıkar.
 
Farklı rastlaşmalar - Tüccarlar, seyyahlar, harabeler, görevler ve daha neler neler… Kart ve tılsım bulabileceğin onlarca fırsat. Dikkat et de tuzağa düşme!
 
Saatlerce süren eğlence - Oyunu kazanmak 20 saat, oyundaki her şeyi açmak ise yüzlerce saat sürüyor.
 
Kendi temponda ilerle - Sayfaları topla ve güçlendirme kazanmak için kullan. Yeni kartlar açmak için kahramanlarının seviyesini yükselt.
 
20 zorluk seviyesi - Son seviyeyi açmak için son boss'u alt et. Her seviyede yeni tılsımlar, mücevherler, ortamlar ve insanları açılsa da düşmanlar da daha zorlu hale geliyor.
Oyunun Haberleri
Roguebook PC Çıkış Tarihi Bir Hafta Öne Alındı 26 Mayıs Roguelike Deste Kurma Oyunu Roguebook 24 Haziran'da PC için Çıkacak 03 Şubat Daha Fazla Haber