Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

1 kişi bu oyunu takip ediyor.
"Kemerlerinizi bağlayın çünkü Super Monkey Ball: Banana Blitz HD size doğru geliyor! Serinin en beğenilen yapımlarından birinin büyüsünü deneyimleyin, şimdi HD çözünürlükte elden geçirildi!
 
Super Monkey Ball'ın fantastik dünyasına adım atın ve uzaylı korsan kral Captain Crabuchin'den muzları geri alın. 100 renkli etapta yarışın ve hayranların beğenisini kazanmış 10 Parti oyununda arkadaşlarınıza ve ailenize meydan okuyun. En hızlı ve en iyi manevra yapabilen maymun gibi hissediyor musunuz? Time Attack modunu veya zorlu Decathlon dayanıklılık yarışını deneyin! Skor tablosuna adınızı yazdırır mısınız?"
Oyunun Haberleri
Super Monkey Ball: Banana Blitz HD PC için 11 Aralık'ta Çıkacak 04 Aralık Super Monkey Ball: Banana Blitz HD Çıkış Fragmanı 29 Ekim Sonic the Hedgehog, Super Monkey Ball: Banana Blitz HD'de Oynanabilir Olacak 15 Ekim Super Monkey Ball: Banana Blitz HD İngilizce Oynanış Fragmanı 30 Eylül Super Monkey Ball: Banana Blitz HD 29 Ekim'de PS4, Xbox One ve Switch için; Bu Kış PC için Çıkacak 17 Temmuz Daha Fazla Haber