Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
TerraGenesis, tüm güneş sistemini kolonileştirmek için size meydan okuyan, strateji tabanlı bir oyundur. Ama elbette, nasıl yürüyeceğinizi öğrenmeden önce nasıl sürüneceğinizi öğrenmelisiniz; ve kolonileşebilmek için önce kaynaklarınızı nasıl yöneteceğinizi öğrenmelisiniz.
 
Her TerraGenesis oyununa başladığınızda dört farklı yüz arasından seçim yapabilirsiniz, her birinin kendi kolonileştirme faydaları vardır. İkinci adım, başlangıç ??gezegeninizi seçmek olacaktır. Sonra, uzay fethine odyssey ile başlayabilirsiniz.
 
TerraGenesis'te, zamana direnebilecek bir uzay krallığı oluşturmak istiyorsanız, birçok farklı faktörü hesaba katmanız gerekir. İlk olarak, farklı oksijen, hava basıncı, deniz seviyesi veya biyokütle seviyelerini kontrol ederek bitkilerinizin insan yaşamını destekleyebileceğinden emin olmalısınız. Ayrıca yeni teknolojiler araştırmalı ve koloninizi organize etmelisiniz. Hayatın kendisi bir kaynak.
 
TerraGenesis, güneş sisteminin ilk dört gezegeni için tamamen ücretsiz oynamanıza izin veren devasa bir strateji tabanlı oyundur. Jüpiter, Satürn, Neptün veya Uranüs'ün uydularında oynamak için oyunun tam sürümünü satın almalısınız.