Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

3 kişi bu oyunu takip ediyor.
The Crew 2 Çıkış Tarihi: Açıklanmadı Geliştirici: Ivory Tower Dağıtıcı: Ubisoft Tür: Yarış
Devrim yaratan The Crew 2'nin bu en yeni sürümünde, bugüne dek yaratılmış en muhteşem açık dünyalardan birinde Amerikan motorcu ruhunun heyecanını ta içinde hissedeceksin. Motornation'a hoşgeldin! Amerikanın dört yanında motor sporlarını deneyimlemek için yaratılmış bu devasa, çeşitli, aksiyon yüklü muhteşem oyun alanı seni bekliyor! Bir kıyıdan diğerine, sokak yarışçıları, profesyoneller, off road kaşifleri, ve serbest sürüşçüler her türlü disiplende kozlarını paylaşmak üzere bir araya geliyor. Yüksek oktanlı yarışlarda onlara meydan oku, namını yürüt, dünyayla paylaş!
 
The Crew® 2 yeteneklerini gösterme ve çok yönlü ustalığını geliştirerek motor sporları şampiyonu olma imkanı sunuyor.
 
ÖZELLİKLERİ

MOTORNATION'A HOŞ GELDİN – KARADA, HAVADA VE DENİZDE ZORLU GÖREVLER SENİ BEKLİYOR

Efsanevi mekanlarda sınırları zorla, yeni deneyimler edin. Karla kaplı Rocky Dağlarının üzerinde, bulut ve sisler arasında uç, New York'un arka sokaklarında lastiklerini yak, asfaltları ağlat, Misisipi nehri boyunca yolculuklara çık, Büyük Kanyon'un her metresini keşfet! Rüyalarını süsleyen hiper araçlarını ve efsanevi Amerikan motorlarını kullan, en çevik akrobasi uçaklarının ve su motorlarının dümenine geç. Bu bütünüyle yeniden tasarlanmış Amerika'da eğlenceli ve zorlu deneyimlerin sonu yok!
 
ŞAMPİYON MU OLMAK İSTİYORSUN, OL
 
Ülkenin dört yanındaki farklı motor sporları gruplarına katıl, sokak yarışçıları, profesyoneller, off roadcular ve serbest stilciler seni bekliyor. Her biri seni yeni yolculuklara çıkaracak, kendi motor sporları disiplini ve kültürleri ile tanıştıracaklar. Yarışlara katıl, meydan okumalara yanıt ver, kendi kişisel tarzını oluştur ve geliştir, rüyalarının araçlarını topla, kişiselleştir ve sergile, ve nihayet Amerikan motor sporları dünyasına damganı vur.
 
BAĞLANTILI BİR DÜNYADA PAYLAŞ VE PARLA

The Crew® 2 dünyasında kişisel başarılarını ve unutulmaz anlarını arkadaşlarınla ve diğer oyuncularla paylaş, rekorlar kır, adını en başa yazdır! Ulaştığın her başarı, diğer oyunculara bir meydan okuma olarak kaydedilecek, diğerlerinin başarıları da senin için tabii. En iyi anlarını kaydetmek ve paylaşmak sadece bir tık uzakta. 
Oyunun BSC Videoları

Gamescom 2017: The Crew 2'yi Oynadık, Yorumladık Gamescom'da bu kez The Crew 2'...
Daha Fazla oyunun BSC videoları
Oyunun Haberleri
The Crew 2 Bu Hafta Sonu Oynaması Ücretsiz 10 Nisan The Crew 2'nin Yeni Güncellemesi Blazing Shots'tan Çıkış Fragmanı Paylaşıldı 13 Kasım The Crew 2 Açık Betası Başladı 21 Haziran The Crew 2 Season Pass ve Ücretsiz Güncellemeleri Detaylandırıldı 06 Haziran The Crew 2 PC Sistem Gereksinimleri 22 Mayıs Daha Fazla Haber