Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition sürümü, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition'ı ve 500'den fazla benzersiz Creation Club öğesini içerir.
 
Halihazırda The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition'a sahip olan kullanıcılar, belli bir ücret karşılığında (ücret henüz açıklanmadı) Anniversary Edition'a yükseltebilecekler.
 
Ek olarak, herhangi bir platformda The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition'na sahip olanlar veya satın alacaklar, Creation Club içeriğinin üç ücretsiz parçasına erişim kazanacak: Balıkçılık Modu, Hayatta Kalma Modu ve yeni Saints and Seducers görevleri.
 
200'den fazla Yılın Oyunu Ödülü'nü kazanan The Elder Scrolls V: Skyrim, 10 yıllık macerasını kutluyor.
  
Pakete dahil olan içerikler:
 
- Creation Club: Creation Club'dan yeni görevler, zindanlar, patronlar, silahlar, büyüler ve daha fazlası dahil olmak üzere 500'den fazla benzersiz içerik.
- Dragonborn: The Elder Scrolls V: Skyrim'in bu resmi eklentisi ile Morrowind kıyılarından Solstheim adasına yolculuk yapın.
- Dawnguard: Vampir Lordu Harkon iktidara geri döndü.
- Hearthfire: The Elder Scrolls V: Skyrim'in bu resmi eklentisiyle, arazi satın alabilir ve kendi evinizi sıfırdan inşa edebilirsiniz.
Oyunun Haberleri
The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition Birçok Modun Uyumluluğunu Bozacak 13 Ekim Daha Fazla Haber