Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
     Dragon Quest ile birlikte özellikle Japonya'da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Final Fantasy serisinin yeni oyunu Theatrhythm: Final Fantasy, serinin en farklı oyunlarından birisi. Final Fantasy ismi ile şimdiye dek birçok farklı oyunu bir araya getiren Square Enix, bu seferde ritim oyunu olarak karşımıza çıkıyor.
 
     Serinin bilinen karakterlerini içerisinde barındıran oyunda ayrıca daha önce duyduğumuz müziklerin yenilenmiş ve tekno versiyonları bulunuyor. Dövüş sistemi ise tuş basmaya dayalı bir ritim oyunu şeklinde tasarlanmış. 
Oyunun Diğer Videoları

Theatrhythm: Final Fantasy - Launch Trailer Final Fantasy serisinin en seçme parçalarıyla dolu ritim oyunu 3DS için çıkışını yaptı.

Theatrhythm: Final Fantasy - Gameplay Theatrhythm: Final Fantasy'den serinin hayranlarının kalplerine kazınan parçalar eşliğinde yeni bir

Theatrhythm Final Fantasy - Gameplay Theatrhythm Final Fantasy'den oynanış videosu
Daha Fazla oyunun diğer videoları
Oyunun Ekran Görüntüleri 19 adet
Oyunun Haberleri
Theatrhythm Final Fantasy: Curtain Call'un Yeni DLC'si Detaylandırıldı 27 Eylül Theatrhythm: Final Fantasy'nin Çıkış Videosu 03 Temmuz Theatrhythm: Final Fantasy'ye Yeni Parçalar 16 Nisan Versus 13 Melodisi Theatrhythm FF'ye Geliyor 02 Nisan Theatrhythm: Final Fantasy Batıya Duyuruldu 22 Mart Daha Fazla Haber