Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
Karanlık zamanlar korku ve risk demektir. Nasyonal Sosyalistleri devriye gezerek, kendi bakış açılarına karşı halkın önünde duran insanları ararken yakalanma riski içindeyiz. Rejime karşı olduğumuz için Alman ordusu tarafından dövülme, hatta öldürülme riskimiz var. Sevdiklerimiz de dahil olmak üzere her şeyi kaybetmeyle karşı karşıyayız. Biz bunlarla yaşıyoruz. Bu şekilde hayatta kalmaya çalışıyoruz. En karanlık zamanlarda.
 
Planla, Hareket Et, Hayatta Kal
Yahudilerden Katoliklere ve Komünistlerden Vatanseverlere, 1933'lerin Berlin'inde sıradan insanlardan oluşan küçük bir direniş grubunun liderisiniz ve karşı koymaya kararlısınız. Amacınız, rejimin küçük darbeleriyle başa çıkmak - Nazilerin gerçekten neyin peşinde olduğu hakkında insanlar arasında farkındalık yaymak için broşür dağıtmak, duvarlarda mesajlar vermek, sabote etmek, bilgi toplamak ve daha fazla yandaş edinmek. Ve tüm bunları gizli bir şekilde yapmalısınız - Rejimin güçleri grubunuzu öğrenirse, her üyenin hayatı büyük tehlikeye girer.
 
Tarihin bir parçası ol
Through the Darkest of Times, dönemin kasvetli ruh halini ve yaşanan 3. Reich döneminde yaşanan gerçek mücadeleleri aktarmaya odaklanan tarihsel bir direniş strateji oyunudur. Tarihsel doğruluk, direniş savaşçılarından oluşan küçük grubunuzun savaşın sonucunu değiştiremeyeceği ya da Nazi'nin tüm zulümlerini engellemeyeceği anlamına gelir, ancak faşistlerin elinden olabildiğince çok sayıda hayat kurtarmak ve onlara karşı çıkmak için mümkün olan her fırsatta elinizden gelen her şeyi yapabilirsiniz.
 
Özellikler:
- Karanlık Zamanları 4 farklı bölümde deneyimleyin
- Özgürlük için savaşın, rejimi zayıflatın ve direniş grubunuzu yönetin
- Faaliyetleri planlayın, kendinize yoldaşlar edinin ve yakalanmamaya çalışın
- Zor kararlar alıp korkunç sonuçlarla yüzleşirken sorumluluğun getirdiği yükü hissedin
- Güzel resimli anlatıma sahip sahneler ve olaylar
Oyunun Haberleri
Through the Darkest of Times iOS ve Android için Çıktı 09 Mayıs Daha Fazla Haber