Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
Tormented Souls hayatta kalma korku klasikleri Resident Evil, Silent Hill ve Alone in the Dark gibi oyunlardan esinlenen bir yapım ve oyuncuların bu klasiklerde sevdiği özellikleri korurken gelişmiş görseller, kontroller ve dinamik kamera ile modern bir oynanış deneyimi sunmayı amaçlıyor.
 
Winterlake'te kayıp ikiz kızları araştıran Caroline Walker'ın rolünü üstleneceksiniz. Caroline Walker bu araştırması sırasında başına gelen bir olay sonucu kendini terk edilmiş bir konağın banyosunda çıplak ve birtakım tıbbi ekipmana bağlı olarak bulur. Bu konak içerisinde çeşitli bulmacaları çözecek, gizli ve karanlık sırları ortaya çıkarak ve korkunç yaratıklarla karşılaşacaksınız.
Oyunun Haberleri
Tormented Souls Dokuz Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı, PC Kapalı Beta Kayıtları Başladı 16 Nisan Tormented Souls PS5 ve Xbox Series Versiyonları Duyuruldu; PS4 ve Xbox One Versiyonları İptal 25 Şubat Hayatta Kalma Korku Oyunu Klasiklerinden Esinlenen Tormented Souls Konsollar ve PC için Duyuruldu 05 Ağustos Daha Fazla Haber