Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
Preguntados Heroes olarak da bilinen Trivia Crack Heroes, Clash Royale oyununa benzeyen düelloya dayalı bir oyundur; fakat onu benzersiz yapan bir özelliği var: daha fazla mana kazanmak için kültür sorularını cevaplamalısınız ve düelloyu kazanmak için de daha fazla yaratık davet etmelisiniz.
 
Yapmanız gereken basit: düşman üssünü onlar sizi yenmeden yok edin. Görevinizi tamamlamak için, şampiyonlarınızı çağırmalısınız. Her biri kendi özel yeteneklerine ve mana ücretine sahiptir. Oyundaki ana fikir şu; eğer ekranın alt kısmında görünen soruları doğru şekilde cevaplarsanız, manalarınız daha hızlı yenilenir.
 
Aranızda yaptığınız savaşlarda, bu tür oyunlarda hep olduğu gibi, şampiyonlarınızı geliştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken hazine sandıklarının içinde bulunan onlara ait kartları ele geçirmek; ayrıca paraya ihtiyacınız da olacak. Bunları tamamladığınızda, yeteneklerinizi ve etkilerini savaş boyunca geliştirebilirsiniz.
 
Trivia Crack Heroes, size gerçekten eğlenceli bir oyun tecrübesi sunan türlerin müthiş bir kombinasyonudur. Ayrıca, eğer hafızanız güçlüyse, genel kültür ile ilgili bir iki şey öğrenebilirsiniz.