Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
Unto The End zorlayıcı, el yapımı bir savaş-macera oyunu. Yapayalnız ve zor durumdaki mütevazı bir baba, çaresizce ailesine geri dönmek için yola koyulmalı. Kılıcı, hançeri ve zekâsıyla bilmediği toprakları arşınlarken bir yandan da karşılaştığı yaratıkların üstesinden gelmeli. Attığı her adım onu evine biraz daha yaklaştıracak ama türlü tehlikelere de gebe olacak.
 
Oku-Karşıla Tarzı Savaş
Beceri ve ustalık odaklı bu eşsiz savaş sistemi, 2D için sıfırdan tasarlandı ve geliştirildi. Hem birebir hem kalabalık mücadelelerde kılıcınla ve menzilli silahlarınla akıllıca savaş, stratejik şekilde saldır.
El Yapımı İncelikli Karşılaşmalar
Macera özenle hazırlanmış karşılaşmalarla yavaşça şekilleniyor; karşına her biri zeki ve dişine göre, bu dünyada bir yeri ve kendilerine ait motivasyonları olan rakipler çıkıyor.
Oyuncu-Beceri Odaklı
Zorlayıcı, tek kişilik bu oyun deneyiminde elinden pek tutan olmayacak; babanın tüm yetenekleri başlangıçtan itibaren açık ve bu becerilerde ustalaşmak ve etrafında olan biteni keskin şekilde gözlemlemek, hayatta kalman ve başarılı olman için şart.
 
Acımasız Topraklar
Mağaralarla dolu yeraltı harabelerinden çetin dağ zirvelerine, ince ince dokunmuş ortamlarda yol alırken çevrendeki engelleri ve ölümcül tuzakları aşmalısın.
Oyunun Haberleri
Unto The End Aralık'ta PS4, Xbox One, Switch, PC ve Stadia için Çıkacak; Game Pass'e Dahil Olacak 26 Kasım Daha Fazla Haber