Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
Oyunun geliştiriciliğini üstlenen firma Warhammer 40,000: Dark Nexus Arena adını alan bu yeni oyununu hızlı tempolu, shooter ve MOBA olarak tanımlıyor.

Bahsettiğimiz yeni MOBA oyunu Commorragh'ın başkenti Dark Eldar'da geçiyor. Yapımda Space Marine, Ork ve Tau ordularından dörtlü takımlar birbiriyle savaşacaklar. Yapımcı ekip şimdiye kadar Stormboy, Assault Terminator, Scout, ve Tau Fire Warrior adlı hero karakterlerini duyurdu. İlerleyen günlerde yeni herolar duyurulacaktır.

2014 yılında kurulan ve ilk olarak Warhammer 40,000: Dark Nexus Arena'yı geliştiren Whitebox Interactive'in patronu oyun hakkında şu sözlere yer veriyor: "Whitebox'ta Warhammer 40,000'e tutkusu olan sıkı MOBA oyuncularıyız. Amacımız her oyun becerisinden oyuncunun oynayıp eğlence ve zaferi hissedebileceği emek verilmiş bir deneyim sunmak."
Oyunun Diğer Videoları

Warhammer 40,000: Dark Nexus Arena-Çıkış Videosu Warhammer evreninde geçen yeni MOBA, Steam Erken Erişim'de.
Daha Fazla oyunun diğer videoları
Oyunun Ekran Görüntüleri 4 adet
Oyunun Haberleri
Warhammer 40K MOBA'sı Yeni Bir Videoyla Erken Erişim Çıkışını Yaptı 09 Aralık Warhammer 40K MOBA'sı Önümüzdeki Ay Erken Erişime Açılıyor 19 Kasım Yeni Bir Warhammer 40K MOBA'sı Duyuruldu: Warhammer 40,000: Dark Nexus Arena 25 Şubat Daha Fazla Haber