2015 Hediye Satın Alma Rehberi

2014 yılını geride bırakırken bu yıl da oyun gündeminde iz bırakan yapımları sizler için derledik ve yeni yıl için hediye rehberi hazırladık. Eğer sevdiklerinize oyun ve aksesuar hediye etmeyi düşünüyorsanız en seçilesi önerileri aşağıdaki 10 sayfalık rehberimizde bulabilirsiniz.

     Ayrıca sizlere bizden ufak bir hediye olarak aşağıdaki oyunları hediye edeceğiz. Bu dosya konusunun altına yorum yapan şanslı kullanıcılarımız aşağıdaki oyunlardan birini kazanacak.

Battlefield 4 (PC - Kutulu)
2 Adet Football Manager 2015 (PC - Kutulu)
2 Adet PES 2015 (PC)
Call of Duty: Advanced Warfare (PS3 - Kutulu)
Fifa 15 (Xbox 360 - Kutulu)

Kazananlar belli oldu!
 
 Battlefield 4 (PC - Kutulu): bilgingenc
Football Manager 2015 (PC - Kutulu): Tycan
Football Manager 2015 (PC - Kutulu): ynsemrekryl
Pro Evolution Soccer 2015 (PC): bodyman700
Pro Evolution Soccer 2015 (PC): Eric Theodore Cartman.
Call of Duty: Advanced Warfare (PS3 - Kutulu): tuncer1417
FIFA 15 (Xbox360 - Kutulu): DayDreamer1

 
     Ubisoft'un bu sene içerisinde çıkardığı iki önemli oyun, bir oyuncuya verilebilecek en iyi hediyeler arasında en çok öne çıkanlardan.
      Assassin’s Creed Unity: Eğer hediye aldığınız kişi Assassin's Creed serisini, tarihi veya Paris'i seviyorsa, Assassin's Creed: Unity diğer oyunlardan sıyrılarak bir adım öne çıkıyor. Fransız İhtilali'ni onu alan oyunda, serideki ana düşmanımız olan Tapınakçılar tarafından evlat edinilen ama soyu Assassin'lerden gelen Arno'nun hikayesine tanık oluyoruz.
Oyunun Künyesi
Bölüm Sonu Canavarı Platformlar: Geliştirici: Açıklanmadı Dağıtıcısı: Açıklanmadı Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 5 Mayıs 2009
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2332 Forumda Görüntüle