Ücretsiz Bir Şekilde Oynayabileceğiniz En İyi 110 Oyun

     Günümüzde çoğu ücretsiz oyunun bizden aslında normal oyun fiyatından daha fazlasını istediğini gördük. Bu yazımızda sizler için oynaması ücretsiz olan (Free to Play) ve verdiğiniz vakte değeceğini düşündüğümüz 110 oyunu sizler için derledik.
 
      Aether
 
Super Meat Boy’un yaratıcılarından Edmund McMillen’ın hayal dünyasından çıkan bir oyun. Bulutların üzerinde ahtapotvari çıkıntılarımızla seyahat ettiğimiz keşfetmeye dayalı bu oyunu oynarken çocuklar gibi şen hissedebilirsiniz.
     Age of Conan: Unchained
 
     Funcom’ın stüdyolarında senaryo modu tadında bir multiplayer deneyimi sunulma hedefiyle geliştirilen Age of Conan: Unchained başarılı sayılır. Tabi bunun kararını vermek siz okuyucularımıza düşüyor, bu oyunu da hiçbir ücret ödemeden deneyebilirsiniz.
 

 
     AirMech
 
     Uçaklar ve robotlar arasında geçiş yaparak düşmanlarımız ile online olarak kapışabildiğimiz renkli bir dünyaya sahip oyun. Adı dışında her şeyi ile Transformers’ı anımsatan bu oyunu Google Chrome’un bir aplikasyonu olarak web mağazasından ücretsiz olarak edinebilirsiniz.
 
Alchemy
 
     Değişik bir puzzle oyunu. Aynı renkte ve şekildeki parçaları bir araya getirmeye çalıştığımız bu oyun günümüz oyunların yoğunluğundan sıkıldığınız anlarda yardımınıza yetişecek alternatiflerden.
 

 
    Alien Swarm
 
    Farklı sınıflardan oluşan bir takımın içinde kendimize yakın bulduğumuz bir role soyunup üstten görüş açısıyla bilim kurgusal savaş alanlarında uzaylı avına çıktığımız bir oyun. Zorlaşan seviyeler ve bizi telaşa sürükleyen süre kısıtlamaları bizi zorlayan ögeler. Ne yaptığından haberi olan takım arkadaşlarınız varsa zorlar kolay olur.
 

 
    America’s Army 3
 
     Dünyanın dört bir tarafından oyuncular ile Amerika ordusunun güncel teknoloji verilerini (silah vb.) ücretsiz bir şekilde deneyim etmenin keyifli olacağını düşünüyoruz.
 

 
 
    Anarchy Online
 
     Anarchy Online, kendinizi boş hissettiğiniz bir zamanda kafanızı verebileceğiniz bir MMO oyunu. Çıkışı üzerinden neredeyse on sene geçse de aldığı güncellemeler ve genişleme paketleriyle hala taze görünüyor.
 
Oyunun Künyesi
Bölüm Sonu Canavarı Platformlar: Geliştirici: Açıklanmadı Dağıtıcısı: Açıklanmadı Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 5 Mayıs 2009
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 33 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta