Yeni Nesil GTA V Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

 
     Beklenen güne sadece saatler kaldı. Biz de pek çok oyuncunun yeni nesil konsollarda suyunu çıkarmak için sabırsızlıkla beklediği yeni nesil Grand Theft Auto V hakkında bilmeniz gereken önemli detayları sizler için derledik.
     PS3 veya Xbox 360’daki Kayıtlı Oyunlarımızı Yeni Sürümlere Taşıyabileceğiz
 
     Geçmişte, bir oyunun HD olarak yenilenmiş hali piyasaya sürüleceğini duyunca kara kara düşünürdük; daha güzel grafiklere geçmeyi herkes ister tamam ama bu durum standart versiyonundaki kaydettiğimiz ilerlemeyi de buruşturup çöpe atmamız anlamına geliyordu.
 
     Şanslıyız ki GTA V’in yeni nesil versiyonunda bu sorun düşünülmüş ve geçtiğimiz nesilde kaydettiğimiz ilerlemeyi sorunsuz bir şekilde yeni nesile aktarabiliyoruz. Ancak şimdiden belirtelim, oyunu birden fazla platformda oynayacaksanız eski karakterinizi en çok oynayacağınız platforma taşımanız daha iyi olacaktır. Çünkü eski kayıtlarınızı yalnızca tek seferliğine taşıma hakkınız bulunacak.
 
     Grand Theft Auto V’in uçsuz bucaksız online dünyası için büyük bir kolaylık.
 
     Daha Fazla Yaban Hayatı ve Silah
 
      Rockstar’ın doğal yaşamı ve avlanma elementlerini Red Dead Redemption’da başarılı bir şekilde kullandığını görmüştük. Aynı şekilde yakaladığı başarıyı GTA V’te de sürdürmeyi başarmıştı. GTA V’in yeni nesil versiyonunda daha da eklemeler yapılacağı (geyik ve dağ aslanları gibi) ve yaban hayvanlarının çoğaltılacağı resmen onaylandı.
 
     Yaban hayatındaki genişlemeye benzer bir şekilde oyunda edinebileceğimiz silahlarında çeşitlerinin artığını belirtmekte fayda var. Oyuna, ana veya yan görevlerde kullanımımıza sunulacak yeni silahlar eklenecek.
 
     Ayrıca, bir de kedilerden bahsetmek gerek. Oyunun yeni nesile ait sanatsal çalışmalarında gördüğümüz kedilerin oyuna farklı bir tat katacağı kesin. İnternet aleminin fenomeni haline gelen kedileri GTA V’te görmek keyifli olacak.
Kullanıcı Puanı

8

Oyunun Künyesi
Grand Theft Auto V Platformlar: Geliştirici: Rockstar North Dağıtıcısı: Rockstar Games Tür: Action Çıkış Tarihi: 14 Nisan 2015
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 29 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta