2D Aksiyon RPG The Vagrant Switch'e Geliyor

23.03.2020 16:57 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Rainy Frog ve geliştirici DICO, ilk olarak Temmuz 2013'te PC için çıkan The Vagrant'ın Switch'e geleceğini duyurdu. Çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Switch versiyonu, PC versiyonunda mevcut olan İngilizce, Japonca, Basitleştirilmiş ve Geleneksel Çince, Korece, İtalyanca, Rusça, Ukraynaca, Brezilya Portekizcesi ve İspanyolca dil seçeneklerinin yanı sıra ek olarak Fransız dil seçeneğini de destekleyecek.
 
The Vagrant iki boyutlu bir aksiyon rol yapma oyunu. Mythrilia olarak bilinen bir fantezi dünyasında geçen oyunda oyuncular, ailesi ile yeniden bir araya gelme amacıyla kayıp babasının araştırmalarının yolundan giden gezgin savaşçı Vivian the Vagrant karakterinin rolünü üstleniyor. Oyun elle çizilmiş grafikler ve animasyonlu karakterler, kusursuz hardcore aksiyon, 70'ten fazla tehlikeli ve ölümcül canavar, 10'dan fazla boss, keşfedilecek ve loot yapılacak çok sayıda silah, zırh ve eşya, craft sistemi ve daha fazlasını sunuyor.
 
Steam sayfası: store.steampowered.com/app/598700/The_Vagrant

Fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Vagrant Platformlar: PC Geliştirici: O.T.K Games Dağıtıcısı: SakuraGame Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
LCS 2020 Yaz Mevsimi'nin 5. Haftası Tamamlandı 7 Saat önce Civilization VI: Ethiopia İndirilebilir İçeriği 23 Temmuz'da Çıkacak 13 Temmuz LEGO NES Seti Geliyor 13 Temmuz Çizgi Roman Önerisi: Silver Surfer - Ağıt 13 Temmuz Zula Rekabet Turnuvası’nın 6. Sezonu Başlıyor! 13 Temmuz