Aiden Pearce, Watch Dogs: Legion'a Çıkış Sonrası DLC Olarak Geliyor

11.09.2020 00:31 Gazali Çetinkaya

 
İlk Watch Dogs oyununun ana karakteri Aiden Pearce, serinin üçüncü oyunu Watch Dogs: Legion'da geri dönüyor.
 
Ubisoft, Aiden Pearce'ın çıkış sonrası indirilebilir içerik karakteri olarak oyuna ekleneceğini ve beraberinde hikaye içeriği de getireceğini duyurdu. Season Pass'e dahil olacak.
 
Ayrıca İngiliz rapçi Stormzy ile ortaklık duyuruldu. Oyuncular Fall on My Enemies adlı görevde kendisine yardımcı olacak.
 
Watch Dogs: Legion 29 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One, PC (Uplay & Epic Games Store) ve Stadia için çıkacak. Xbox Series'e 10 Kasım'da gelecek. PlayStation 5 versiyonu da yolda.

Aiden Pearce Tanıtımı:
 
 
Stormzy Duyurusu:
 
 
Örgütleme Açıklık Kazandı:
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Watch Dogs: Legion Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 9 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları 6 Milyonu Aştı, Serinin Toplam Satışları 50 Milyon 1 Saat önce Tekken 7 DLC Karakteri Kunimitsu Duyuruldu 4 Saat önce Street Fighter V: Champion Edition DLC Karakteri Dan Hibiki Tanıtım Fragmanı 4 Saat önce Monster Hunter Rise 43 Dakikalık Oynanış Videosu 5 Saat önce Hyrule Warriors: Age of Calamity ‘Şampiyonlar Birleşin!’ Fragmanı ve 14 Dakikalık Oynanış Videosu 5 Saat önce