Anthem Next İptal Edildi

24.02.2021 22:30 Gazali Çetinkaya

 
Electronic Arts, Anthem'in geliştirilmesini tamamen sonlandırdı.
 
BioWare'dan 30 kişilik bir ekip geçtiğimiz yılın başlarından beri Anthem'i baştan aşağı yenileyecek güncelleme Anthem Next (Anthem 2.0) üzerinde çalışıyordu.
 
Bloomberg'ten Jason Schreier bu ayın başında yaptığı haberde, Electronic Arts yöneticilerinin güncellemenin ilerleyişini inceleyeceği ve duruma göre ya durdurma ya da ekibi genişleterek devam etme kararı alınacağı belirtilmişti.
 
Electronic Arts ve BioWare, bugün resmi olarak duyurdu. Güncelleme iptal, oyunun sunucuları aktif kalmaya devam edecek.
 
BioWare baş yapımcısı Christian Dailey, 2020'nin pandemi ve evden çalışma sebebiyle zor geçtiğini ve virüsten önce yapılan planların hepsini gerçekleştirmek için ekiplerin üstüne gereksiz bir stres yüklemek gerekeceğini ifade etti. Çalışanlara fazla mesai yaptırmak istemedikleri için de projeyi iptal etme kararı alınmış.
 
BioWare ekiplerinin bundan sonraki tüm odağı yeni Dragon Age ve Mass Effect oyunları ve Star Wars: The Old Republic güncellemeleri olacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Anthem Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Bioware Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 21 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan