Anthony Hopkins ve Olivia Colman'ın Başrolünde Olduğu The Father Filminden Fragman Yayınlandı

16.09.2020 10:09 Özgür Eroğlu

 
 
Film sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Anthony Hopkins ve son dönemlerin en başarılı oyuncularından biri olan Olivia Colman'ın başrolünde olduğu The Father filminden fragman paylaşıldı.
 
The Father filmi ödüllü bir tiyatro oyunundan uyarlandı. Film ilk kez bu yılın başında bir festivalde gösterilmişti. Vizyona ise 16 Nisan 2021'de girecek. The Father, uzun zaman sonra birbiri ile yaşamaya başlayan bir baba ve kızın hikayesini anlatıyor.
 
Filmin yönetmenliğini Florian Zeller, senaristliğini Christopher Hampton üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Anthony Hopkins, Olivia Colman, Olivia Williams, Rufus Sewell, Mark Gatiss ve Evie Wray gibi isimler bulunuyor. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Film Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Haftanın Öne Çıkan Haberleri (21 Eylül - 27 Eylül) 7 Dk önce Tekken 7 Satışları 6 Milyonu Aştı, Serinin Toplam Satışları 50 Milyon 2 Saat önce Tekken 7 DLC Karakteri Kunimitsu Duyuruldu 5 Saat önce Street Fighter V: Champion Edition DLC Karakteri Dan Hibiki Tanıtım Fragmanı 5 Saat önce Monster Hunter Rise 43 Dakikalık Oynanış Videosu 6 Saat önce