Apocalypse Now Oyunu için Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

15.02.2017 06:28 Gazali Çetinkaya

 
   Geçtiğimiz ay Apocalypse Now yönetmeni, yapımcısı, ortak yazarı Francis Ford Coppola ve deneyimli geliştiricilerden oluşan ekibi Kickstarter üzerinden 1979 yapımı filmin video oyun uyarlamasını duyurmuştu. Bugün yapılan açıklama ile birlikte Kickstarter'dan vazgeçildiği ve bağış toplamaya kendi siteleri üzerinden devam edileceği duyuruldu. 
 
   İptal edilen Kickstarter projesinin hedeflenen miktarı 900,000 dolardı ve 173,000 dolar civarında bir para toplandı. Şimdi hedeflenen miktar ise "İnsanların oynamak istediği otantik oyunu" yapmak için 5.9 milyon dolar ve 459 gün daha bulunuyor. 
 
   Apocalypse Now oyunu duyuruda belirtilene göre "sürükleyici, saykodelik korku RPG" türünde geliştiriliyor. 
 
    Geliştirici ekibin kadrosu ise oldukça zengin. Oyun; Fallout: New Vegas, Pillars of Eternity, The Witcher, Neverwinter Nights 2, Wasteland 2, Torment: Tides of Numenera, Everquest, DC Universe Online, PlanetSide, PlanetSide 2, Star Wars Galaxies ve daha birçok klasik oyunun yaratıcıları, yönetmenleri ve tasarımcıları tarafından geliştiriliyor.
 
   Oyunun tahmin edilen çıkış tarihi 2020. Oyunun sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

   Geliştirme aşamasında olan Apocalypse Now oyununun ekran görüntülerine ise galeriden ulaşabilirsiniz.

Yeni Ekran Görüntüleri
İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Apocalypse Now Platformlar: PC Geliştirici: Bağımsız Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Dünyanın Sıvı Soğutmalı İlk Belleği XPG SPECTRIX D80 Türkiye’de 20 Haziran Captain Toad: Treasure Tracker Switch ve 3DS Demosu Çıktı 20 Haziran PUBG'nin Üçüncü Haritası Sanhok Bu Cuma Çıkıyor 20 Haziran Limbo ve Inside 28 Haziran'da Switch için Çıkacak 20 Haziran Devil May Cry 5 Gamescom 2018'de Oynanabilir Olacak 20 Haziran