Apple Arcade'in Yayınlanma Tarihi Açıklandı

10.09.2019 22:13 Özgür Eroğlu

 
Apple'ın daha önceden duyurduğu Apple Arcade adlı oyunlar için aylık abone sisteminin yayınlanma tarihi açıklandı. Apple'ın yeni ürünlerini tanıttığı Apple lansmanında, Apple Arcade'in 19 Eylül'de geleceği duyuruldu. Amerika fiyatı ise 4,99 dolar. Ülkemiz için fiyatlar henüz belli değil. Ayrıca Apple Arcade'in 1 aylık ücretsiz deneme sürümü de bulunmakta.
 
Apple'ın söz verdiği üzere Apple Arcade'de 100 farklı oyun bulunacak ve bunlar özel oyunlar olacak yani diğer mobil platformlarda bulunmayacak. Ayrıca bu oyunları Apple'ın tüm ürünlerinde oynayabileceksiniz: iPhone, iPad, iPod Touch, Mac ve Apple TV.  Apple Arcade için ise 3 oyun duyuruldu: Konami'nin yapımcılığını üstlendiği Frogger in Toy Town (2019 Mart ayında duyurulmuştu), Capcom'un yapımcılığını üstlendiği Shinsekai: Into the Depths ve Sayonara Wild Hearts.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Apple Arcade Platformlar: Mobil Geliştirici: Apple Dağıtıcısı: Apple Tür: Platform Çıkış Tarihi: 19 Eylül 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
VFŞL 2020 Kış Mevsimi 5. Hafta Karşılaşmaları Başlıyor! 1 Saat önce Red Bull Flick 2020 Elemeleri Bugün Başlıyor 2 Saat önce IEM Katowice 2020 CS:GO Turnuvasında Yarı Final Karşılaşmaları Belirlendi! 2 Saat önce Baldur's Gate 3'ün Yapımına Wushu Studios Yardımcı Oluyor 2 Saat önce PAX East 2020 Oynanış Videoları #2 2 Saat önce