Back 4 Blood'ın Children of the Worm DLC'si Bu Ay Geliyor

05.08.2022 17:42 Mehmet Tandoğan

 
 
Eleştirmenlerce beğenilen Left 4 Dead serisinin yaratıcılarının sunduğu zombi temalı çok oyunculu nişancı oyunu Back 4 Blood için yeni bir ek paket geliyor. Children of the Worm adlı bu DLC, Warner Bros Games ve Turtle Rock Studios'ın da belirttiği üzere bu ay içinde çıkış yapacak.
 
Children of the Worm genişleme paketi oyunculara tehlikeli yeni bir düşman tehdidini sunacak. Genişleme paketi ayrıca yeni bir karakter olan  ‘Prophet’ Dan'i bünyesinde barındıracak. Yaklaşan DLC 30 Ağustos'ta yayınlanacak. Oyunun Deluxe Sürümüne veya Ultimate Sürümüne sahip olan kullanıcılar genişlemeyi ücretsiz olarak elde edebilecek. Bu ek paketi ayrı olarak da satın alabileceksiniz.
 
Children of the Worm sekiz özel karakter görünümünü, 12 özel silah görünümünü ve bununla beraber yeni silahları, aksesuarları ve kartları içerecek. Belirtilene göre gruptaki en az bir oyuncu Children of the Worm genişlemesine sahipse o gruptaki tüm oyuncular bu içeriğe erişebilecek.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Back 4 Blood Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Turtle Rock Studios Dağıtıcısı: Warner Bros. Interactive Entertainment Tür: FPS Çıkış Tarihi: 22 Haziran 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ghost Recon Wildlands Bu Ay PlayStation Plus Kütüphanesine Katılabilir 4 Saat önce Street Fighter 6'ya Kimberly ve Juri Karakterleri Dahil Olacak 4 Saat önce Guilty Gear: Strive DLC Karakteri Bridget 28 Ocak'ta Çıkış Yapacak 5 Saat önce EVO Japan 2023 Etkinliği 31 Mart - 2 Nisan Tarihleri Arasında Yapılacak 6 Saat önce Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - The Hinokami Chronicles Yeni Karakter Geliyor 6 Saat önce